Dyskoteka
Dodany przez admin dnia 01.10.2009
1 października 2009 roku, odbyła się pierwsza, szkolna dyskoteka, na którą wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością. Dla SU był to "chrzest", ponieważ zorganizowaliśmy to całe przedsięwzięcie. Wielką atrakcją wieczoru były wybory Mistera SP 1.
Wystartowaliśmy o 16:30. Zaczęliśmy bawić się od samego początku. Muzyka była ekstra i "na czasie". Hity z list przebojów porwały wszystkich do tańca. Po prostu nogi same ruszyły na parkiet.
Pełna Treść

Dyskoteka z wyborem Mistera SP 1

1 października 2009 roku, odbyła się pierwsza, szkolna dyskoteka, na którą wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością. Dla SU był to "chrzest", ponieważ zorganizowaliśmy to całe przedsięwzięcie. Wielką atrakcją wieczoru były wybory Mistera SP 1.
Wystartowaliśmy o 16:30. Zaczęliśmy bawić się od samego początku. Muzyka była ekstra i "na czasie". Hity z list przebojów porwały wszystkich do tańca. Po prostu nogi same ruszyły na parkiet. Królowała Doda, Morandi, Madonna, N. Furtado, Rihanna. To oczywiście zasługa naszego DJ'a - Marcina Sękowskiego, który był wspaniały! Bardzo dziękujemy!
I liczymy "na więcej". Specjalna dedykacja powędrowała do klasy V d, która wygrała zeszłoroczną akcję: "Sprzątanie świata - szkoła naszym światem".
Oczywiście, wszystkie dziewczyny z niecierpliwością czekały na moment wyboru najprzystojniejszego i najbardziej urokliwego chłopaka. A takich w naszej szkole przecież nie brakuje! O tytuł Mistera SP 1 konkurowało kilkunastu chłopców.
SU przygotował kilka oryginalnych, ciekawych i śmiesznych konkurencji, z którymi chłopcy musieli się zmierzyć. Z łatwością poradzili sobie ze zdobyciem fantów od dziewczyn, nie było też problemów z założeniem dziewczęcych butów, czy wypiciem soku jabłkowego przez słomkę na czas. Co nas zdziwiło, chłopacy poradzili sobie nawet z pomalowaniem lakierem swoich paznokci!!!! Niestety, po każdej konkurencji "najsłabsze ogniwa" musiały odpaść. Zostało "czterech wspaniałych", którzy musieli rozpoznać "gadżety kobiety" (wałek, grzebień, opaska do włosów, tłuczek do mięsa). Gdy zostało tylko czterech kandydatów, dziewczyny z SU wzięły chłopaków w krzyżowy ogień pytań. Chłopcy świetnie sobie poradzili! Brawa! Jury udało się na naradę, a reszta uczestników - pognała na parkiet!
Po burzliwych obradach, w końcu zostały ogłoszone wyniki:
Drugi v-ce Mister SP 1 został - Dawid Pawlikowski
Pierwszy v-ce Mister SP 1 został - Łukasz Stawicki
Nagroda główna i tytuł MISTERA SP1 w Czersku zdobył PIOTR BIESEK, serdecznie gratulujemy!!!
Po wyborach wspólnie bawiliśmy się do godziny 19:00. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje p. Marianowi Szmaglińskiemu, który w sposób profesjonalny z wrodzonym wdziękiem i humorem poprowadził nasze wybory! Pani Barbarze Jażdżewskiej dziękujemy za sesję fotograficzną, którą tak uwielbiamy oglądać! Słowa podziękowania należą się wszystkim nauczycielom, którzy się nami opiekowali podczas dyskoteki. Bardzo dziękujemy, że poświęciliście swój czas, a my mogliśmy się dzięki WAM beztrosko bawić!! Suuuuuper, że jesteście z nami!
Samorząd Uczniowski!
A tak sie bawiliśmy!