Ślubowanie klas I
Dodany przez admin dnia 16.11.2009
W poniedziałek 9 listopada 2009 r. odbyła się w naszej szkole coroczna uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet pełnoprawnych członków społeczności uczniowskiej. W roku szkolnym 2009/2010 rozpoczęło swą edukację w sześciu oddziałach 157 uczniów.
Pełna Treść
W poniedziałek 9 listopada 2009 r. odbyła się w naszej szkole coroczna uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet pełnoprawnych członków społeczności uczniowskiej. W roku szkolnym 2009/2010 rozpoczęło swą edukację w sześciu oddziałach 157 uczniów:
kl. IA wych. Joanna Słomińska
kl. IB wych. Izabela Rudnik
kl. IC wych. Jolanta Kowalewska
kl. ID wych. Grażyna Papierowska
kl. IE wych. Joanna Słomińska
kl. IF wych. Joanna Kulesza
kl. I Malachin wych. M. Adamczyk
kl. I Łubna wych. R. Szymańska
Uroczystość została przygotowana przez uczniów kl. IIIb i III Malachin pod kierunkiem p. S. Sikora i p. M. Brańka. Część oficjalną imprezy stanowiło Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Był to moment niezwykle ważny i podniosły. Wszyscy pierwszoklasiści powtarzali słowa Przysięgi.
Życzymy naszym pierwszoklasistom, aby zawsze towarzyszyło im uczycie radości i zadowolenia z osiąganych sukcesów. Życzymy poczucia dobrze spełnionego wobec siebie obowiązku, uczycie się bowiem dla siebie i tylko dla siebie, jesteście kowalami własnego losu. My nauczyciele i Wasi rodzice będziemy czynić starania, byście każdego dnia budowali swoją jedyną, najwspanialszą drogę, by była ona pełna sukcesów.
Nauczyciele i Dyrekcja
Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku