Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie
Dodany przez admin dnia 08.05.2005
6 maja 2005r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie - "Czego nauczył mnie słonik POPO". Organizatorem konkursu była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Komisariat Policji w Czersku. Patronat nad...
Pełna Treść
6 maja 2005r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie - "Czego nauczył mnie słonik POPO". Organizatorem konkursu była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Komisariat Policji w Czersku. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Czerska.
Nad prawidłowym przebiegiem czuwała komisja w składzie: Dziewięć trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych z terenu Gminy Czersk rywalizowało ze sobą rozwiązując zadania związane z bezpieczeństwem.
Poziom drużyn był bardzo wyrównany. Dzieci pracowały z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem. Wszystkim dopisywał dobry humor.
Zwyciężyli uczniowie z naszej szkoły.
II miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rytlu.
III miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zapędowie.
Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody oraz słodki poczęstunek. Zwycięzcy wezmą udział w konkursie powiatowym w Chojnicach.
Życzymy im sukcesów.
Organizatorzy