Konkurs na stroik rozstrzygnięty
Dodany przez admin dnia 20.12.2009
15 grudnia 2009 roku w obyło się podsumowanie trzeciej edycji "KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY". Organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki przy współudziale Szkoły Podstawowej nr1 i Wizji Lokalnej. W konkursie wzięło udział 95 uczniów klas I-III i 22 uczniów klas IV-VI. Tego samego dnia na terenie szkoły odbył się kiermasz pod hasłem "I Ty możesz zostać św. Mikołajem", podczas którego rodzice przed wywiadówką i tuż po niej mogli kupić przepiękne stroiki.
Pełna Treść
15 grudnia 2009 roku w obyło się podsumowanie trzeciej edycji "KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY". Organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki przy współudziale Szkoły Podstawowej nr1 i Wizji Lokalnej. W konkursie wzięło udział 95 uczniów klas I-III i 22 uczniów klas IV-VI. Tego samego dnia na terenie szkoły odbył się kiermasz pod hasłem "I Ty możesz zostać św. Mikołajem", podczas którego rodzice przed wywiadówką i tuż po niej mogli kupić przepiękne stroiki. Oceny prac dokonała Komisja w składzie : p. B. Spica, p. K. Jażdżewska oraz p. B. Jażdżewska. Najlepszym wręczono atrakcyjne nagrody i dyplomy, a każdy uczestnik konkursu otrzymał słodki upominek.
Lista laureatów:
Nagroda główna- Paweł Baszanowski.

W kategorii klas I-III:
I miejsce Rozalia Czapiewska
II miejsce Kacper Franciszczak
III miejsce Natalia Pazda

Wyróżnieni:
Julia Leszczyńska, Paulina Kobierowska, Marta Zaranek, Marta Grzonka, Adrian Janikowski.

W kategorii klas IV-VI:
I miejsce Marcin Strzelewicz
II miejsce Weronika Glaza
III miejsce Łukasz Talewski
Wyróżniony został Dawid Pawlikowski.

Dochód z aukcji będzie przeznaczony na organizację zimowiska , które odbędzie się w lutym 2010 r. na terenie naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom dziękujemy za udział.