Bal karnawałowy
Dodany przez admin dnia 28.02.2010
W dniu 11 lutego 2010 roku odbył się bal karnawałowy klas I - III. Z uwagi na dużą ilość uczniów bal przebiegał w dwóch grupach. Przygotowaniem i przeprowadzeniem balu zajęły się panie: C. Kliczkowska, E. Rutkowska,J. Słomińska, M. Kiełpińska - Chełminiak, J. Kulesza.
Głównym celem balu było czerpanie radości z tańca i zabaw tanecznych. Dzieci przybyły w pięknych strojach mając dużo radości z możliwości wcielenia się w różne postacie.
Pełna Treść

Karnawał to wesoła zabawa

W dniu 11 lutego 2010 roku odbył się bal karnawałowy klas I – III. Z uwagi na dużą ilość uczniów bal przebiegał w dwóch grupach. Przygotowaniem i przeprowadzeniem balu zajęły się panie: C. Kliczkowska, E. Rutkowska,J. Słomińska, M. Kiełpińska - Chełminiak, J. Kulesza.
Głównym celem balu było czerpanie radości z tańca i zabaw tanecznych. Dzieci przybyły w pięknych strojach mając dużo radości z możliwości wcielenia się w różne postacie. Przy karnawałowych rytmach przebierańcy prezentowali swoje stroje. Dzieci wykazały się dużą fantazją w oryginalności strojów, za co wszystkie otrzymały upominki w postaci słodyczy. Uczniowie i ich rodzice co rok zaskakują pomysłowością i starannością w przygotowaniu kostiumów na bal. W rytmach muzyki karnawałowej tańczyły księżniczki, wróżki, królewny. Kroku tanecznego dotrzymywali rycerze, kowboje, policjanci. Tegoroczne kostiumy z pewnością stanowić będą wyzwanie dla przyszłorocznych uczestników balu. Pomysłowość naszych uczniów i ich rodziców jest nieograniczona i godna pozazdroszczenia. Pląsy i tańce przeplatane były różnymi konkursami. Dla uczestników przewidziano nagrody. Dzieci wzięły udział między innymi w konkursie „Znikające krzesełko”, "Wędrujący kapelusz", "Pracowity Kopciuszek", "Tańczące baloniki", "Śniegowe kule". Pląsom i tańcom nie było końca. Jak co rok zabawa była wyśmienita, a dzieci zadowolone. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejną równie udaną zabawę.
Janina Kulesza