Jesień na Kaszubach - konkurs
Dodany przez admin dnia 29.11.2010
30. 11. 2010 r. w PMDK w Brusach dokonano podsumowania XV Pomorskiego Konkursu Plastycznego "Jesień na Kaszubach". Na konkurs napłynęło 827 prac z różnych zakątków województwa. Wyłonione przez Jury prace można podziwiać na wystawie pokonkursowej , zachwycającej różnorodnością technik, bogactwem barw i pięknem krajobrazów, które jeszcze nie tak dawno cieszyły nasze oczy, a dziś spowite są śniegiem...
Pełna Treść

Jesień na Kaszubach

30. 11. 2010 r. w PMDK w Brusach dokonano podsumowania XV Pomorskiego Konkursu Plastycznego "Jesień na Kaszubach". Na konkurs napłynęło 827 prac z różnych zakątków województwa. Wyłonione przez Jury prace można podziwiać na wystawie pokonkursowej , zachwycającej różnorodnością technik, bogactwem barw i pięknem krajobrazów, które jeszcze nie tak dawno cieszyły nasze oczy, a dziś spowite są śniegiem... Cieszymy się, iż w gronie laureatów XV edycji konkursu znalazły się:
Kamila Linda z kl. 6b - II miejsce w kategorii rysunek 10- 12 lat
Martyna Miłkowska z kl. 4c - wyróżnienie w kategorii rysunek 10-12 lat
Weronika Beger - II miejsce w kategorii rysunek 13-15 lat
Zarówno Kamila, Martyna, jak i Weronika są uczestniczkami koła plastycznego działającego w naszej szkole. Gratulujemy wytrwałości i talentu ! Zapraszamy do obejrzenia wystawy.