Dzień Matki
Dodany przez admin dnia 30.05.2011
Z okazji najpiękniejszego święta-Dnia Matki - klasy IV b i IV c przygotowały program artystyczny. Został on zaprezentowany uczniom i nauczycielom naszej szkoły 26 maja. Tradycyjnie znalazły się w nim najpiękniejsze wiersze i słowa podziękowania dla tych najważniejszych kobiet w naszym życiu. Całości dopełniły piosenki zaśpiewane nie tylko pełną piersią, ale przede wszystkim całym sercem! Młodzi artyści przygotowywali się pod opieką pań: Katarzyny Ebertowskiej i Barbary Ringwelskiej, które zajęły się doborem tekstów wierszy i piosenek.
Pełna Treść

Dzień Matki

Z okazji najpiękniejszego święta-Dnia Matki - klasy IV b i IV c przygotowały program artystyczny. Został on zaprezentowany uczniom i nauczycielom naszej szkoły 26 maja. Tradycyjnie znalazły się w nim najpiękniejsze wiersze i słowa podziękowania dla tych najważniejszych kobiet w naszym życiu. Całości dopełniły piosenki zaśpiewane nie tylko pełną piersią, ale przede wszystkim całym sercem! Młodzi artyści przygotowywali się pod opieką pań: Katarzyny Ebertowskiej i Barbary Ringwelskiej, które zajęły się doborem tekstów wierszy i piosenek. Nieocenioną pomocą służył jak zwykle pan Andrzej Borysiuk czuwający nad oprawą muzyczną.
Po uroczystości zostały także wręczone nagrody uczennicom, które wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przez oko lunety". Pierwsze miejsce zajęł Daria Dobrowolska, a trzecie Anna Pestka, obie z klasy IV c. Należy dodać, że ich prace zostały wybrane spośród 500 nadesłanych do Szkoły Podstawowej nr 17 w Gdańsku-Wrzeszczu, która była organizatorem konkursu. Serdecznie gratulujemy!
Maria Narloch