VI Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły
Dodany przez admin dnia 06.06.2011
6 czerwca 2011 r. w gabinecie historycznym odbył się VI Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły. W konkursie startowali przedstawiciele klas VI z naszej szkoły. Uczniowie rozwiązywali zadania historyczne obejmujące materiał z historii i społeczeństwa od klasy IV do VI. Wszyscy wykazali się sporą wiedzą historyczną. Uczestnicy konkursu wykazali się znajomością pojęć historycznych, ogólną wiedzą historyczną. Uzupełniali luki w tekście, analizowali tekst źródłowy oraz pracowali z mapą. Komisja w składzie: pani Krystyna Jażdżewska i pani Beata Karczyńska wytypowała zwycięzców.
Pełna Treść

VI KONKURS NA NAJLEPSZEGO HISTORYKA SZKOŁY

6 czerwca 2011 r. w gabinecie historycznym odbył się VI Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły. W konkursie startowali przedstawiciele klas VI z naszej szkoły. Uczniowie rozwiązywali zadania historyczne obejmujące materiał z historii i społeczeństwa od klasy IV do VI. Wszyscy wykazali się sporą wiedzą historyczną. Uczestnicy konkursu wykazali się znajomością pojęć historycznych, ogólną wiedzą historyczną. Uzupełniali luki w tekście, analizowali tekst źródłowy oraz pracowali z mapą. Komisja w składzie: pani Krystyna Jażdżewska i pani Beata Karczyńska wytypowała zwycięzców. Pierwsze miejsce i tytuł
Najlepszego Historyka Szkoły w roku szkolnym 2010/2011 zdobył:
Filip Kegel z klasy VI b.
Drugie miejsce i tytuł pierwszego wicemistrza zdobył Piotr Nowak z klasy VI e. Trzecie miejsce i tytuł drugiego wicemistrza zdobyła Sara Kwiatkowska z VI a. Czwarte miejsce zajęła Karolina Lamczyk z klasy VI e. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.
Serdecznie gratulujemy.

Opracował Mirosław Talewski
nauczyciel historii i organizator konkursu