Dzień Dziecka w klasach I-III
Dodany przez admin dnia 06.06.2011
1 czerwca 2011 r. w piękny słoneczny dzień wszyscy uczniowie naszej szkoły zebrali się na boisku, aby wspólnie rozpocząć obchody Dnia Dziecka pod hasłem "Sport i zabawa to fajna sprawa". Pani dyrektor B. Spica życząc wszystkim uczniom spełnienia marzeń i dobrej zabawy rozpoczęła festyn. Po apelu klasy pierwsze udały się do sal komputerowych, gdzie odbył się konkurs komputerowy "Dzień Dziecka myszką malowany".
Pełna Treść
1 czerwca 2011 r. w piękny słoneczny dzień wszyscy uczniowie naszej szkoły zebrali się na boisku, aby wspólnie rozpocząć obchody Dnia Dziecka pod hasłem "Sport i zabawa to fajna sprawa". Pani dyrektor B. Spica życząc wszystkim uczniom spełnienia marzeń i dobrej zabawy rozpoczęła festyn. Po apelu klasy pierwsze udały się do sal komputerowych, gdzie odbył się konkurs komputerowy "Dzień Dziecka myszką malowany". Dzieci wykazały się dużą inwencją twórczą i znajomością obsługi komputera. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i bogate w szczegóły. Już na pierwszy rzut oka widać było wspaniałe efekty zajęć komputerowych, którymi objęci są nasi pierwszoklasiści. Następnie uczniowie udali się na salę, gdzie przygotowano dla nich turniej rekreacyjno-sportowy "Pluszowy Miś" .... (E. Rutkowska, J. Kulesza)
Klasy drugie też nie próżnowały. Dzień rozpoczęły od gier i zabaw sportowo-rekreacyjnych na sali gimnastycznej. Po zaciętej sportowej rywalizacji udały się do Ośrodka Kultury na seans filmowy "Małpy w kosmosie".
Klasy trzecie w ramach projektu "Owoce w szkole" przygotowały fantastyczną ucztę, na której znalazły się kolorowe kanapki i smaczne sałatki owocowe. Po degustacji trzecioklasiści udali się na salę gimnastyczną, gdzie uczestniczyli w zawodach sportowych. Po zmaganiach sportowych mając jeszcze dużo sił i energii tańczyli na szkolnej dyskotece dla klas III-VI.
Na koniec obchodów Dnia Dziecka wszyscy uczniowie otrzymali słodką niespodziankę.
Ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów. Wszczyscy bawili się znakomicie. Humory i pogoda dopisała.