Konkurs fotograficzny
Dodany przez admin dnia 11.05.2012
Jak przystało na szkołę promującą zdrowie oraz realizującą programy "Owoce w szkole" i "Szklanka mleka" zdecydowaliśmy się wziąć udział w wojewódzkim konkursie fotograficznym organizowanym przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oraz Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Gdyni pt. "Zdrowy i smaczny obrazek czyli rzecz o warzywach i owocach".
Pełna Treść

Konkurs fotograficzny

Jak przystało na szkołę promującą zdrowie oraz realizującą programy "Owoce w szkole" i "Szklanka mleka" zdecydowaliśmy się wziąć udział w wojewódzkim konkursie fotograficznym organizowanym przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oraz Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Gdyni pt. "Zdrowy i smaczny obrazek czyli rzecz o warzywach i owocach". Celem konkursu było ułożenie z krajowych warzyw i owoców dowolnego obrazu oraz jednocześnie zachęcenie dzieci do spożywania warzyw i owoców w stanie surowym, które regulują procesy biologiczne ustroju, przyczyniając się tym samym do utrzymania zdrowia.
Na konkurs swoje prace wysłali uczniowie klasy IIIe oraz klasy IIId - biorący udział w projekcie - "My - każdy z nas - wyrównywanie szans edukacyjnych klas I-III w Gminie Czersk".
Poniżej przedstawiamy wytwory dzieci, które wspaniale się bawiły tworząc swoje dzieła oraz miały wielką frajdę mogąc po wykonaniu i sfotografowaniu swojej pracy-ją zjeść gdyż składała się z samych witaminek.
Teraz oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu. Trzymajcie kciuki!!!