Gminny Konkurs Języka Angielskiego
Dodany przez admin dnia 16.05.2012
15 maja 2012 roku uczniowie szkół z naszej gminy zmierzyli się w zakresie znajomości i umiejętności posługiwania się językiem angielskim w ramach II Gminnego Konkursu Języka Angielskiego "Master of English" zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego: B. Drewczyńską, A. Leszczyńską, D. Oksentowicz, A. Wiencelewską i K. Zaranek. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z następujących szkół: SP w Rytlu, SP w Gotelpiu, SP nr 2 w Czersku, SP w Łęgu oraz SP nr 1 w Czersku. Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej.
Pełna Treść

II Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Master of English"

15 maja 2012 roku uczniowie szkół z naszej gminy zmierzyli się w zakresie znajomości i umiejętności posługiwania się językiem angielskim w ramach II Gminnego Konkursu Języka Angielskiego "Master of English" zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego: B. Drewczyńską, A. Leszczyńską, D. Oksentowicz, A. Wiencelewską i K. Zaranek. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z następujących szkół: SP w Rytlu, SP w Gotelpiu, SP nr 2 w Czersku, SP w Łęgu oraz SP nr 1 w Czersku. Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Do części pisemnej przystąpili wszyscy uczniowie, natomiast do części ustnej zakwalifikowało się 5 uczniów, którzy najlepiej poradzili sobie z częścią pisemną.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce - Jakub Bartnik (SP nr 1 w Czersku)
II miejsce - Agnieszka Karczewska (SP nr 1 w Czersku)
III miejsce - Agata Ossowska (SP w Gotelpiu)
IV miejsce - Klaudia Walkowska (SP w Gotelpiu)
V miejsce - Maciej Ossowski (SP w Gotelpiu)

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i umiejętności językowych oraz dziękujemy za udział w naszym konkursie.
Opracowanie:
Dominika Oksentowicz