Festyn rodzinny w Malachinie
Dodany przez admin dnia 17.06.2012
5 czerwca w szkole filialnej odbył się festyn rodzinny. Hala sportowa w Malachinie tętniła życiem małych i dużych. Tym razem dzieci z rodzicami uczestniczyły w różnych konkurencjach i zabawach sportowych wykazując się niemałą zwinnością i szybkością. Konkurencje przeplatane były wspólnym śpiewem i pląsami. Nie lada gratką okazało się malowanie rodzinnych portretów. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera i radosny nastrój.
Pełna Treść

"Rodzinnie, zdrowo i na sportowo"

5 czerwca w szkole filialnej odbył się festyn rodzinny. Hala sportowa w Malachinie tętniła życiem małych i dużych. Tym razem dzieci z rodzicami uczestniczyły w różnych konkurencjach i zabawach sportowych wykazując się niemałą zwinnością i szybkością. Konkurencje przeplatane były wspólnym śpiewem i pląsami. Nie lada gratką okazało się malowanie rodzinnych portretów. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera i radosny nastrój. Dla ostudzenia gorących emocji były zimne lody.
Jednak to nie wszystkie atrakcje. Następnego dnia dzieci udały się na pełną wrażeń wycieczkę do Family Parku w Bydgoszczy.
Mat. Szkoła Filialna w Malachinie