Sukces uczniów klasy IId
Dodany przez admin dnia 04.12.2012
Uczniowie klasy IId z wychowawczynią wybrali się do Centrum Informacji Turystycznej w Czersku na wystawę pokonkursową, na której zostały zaprezentowane prace z Gminnego Konkursu Plastycznego "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ". Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ilości misiów, które zobaczyliśmy oraz pomysłowości w sposobie ich wykonania. Prace konkursowe wykonane były technikami plastycznymi wymagającymi dużego zaangażowania i cierpliwości. Wśród zwycięskich prac znajdowały się prace trzech uczniów z naszej klasy.
Pełna Treść

SUKCES UCZNIÓW KLASY II D

Uczniowie klasy IId z wychowawczynią wybrali się do Centrum Informacji Turystycznej w Czersku na wystawę pokonkursową, na której zostały zaprezentowane prace z Gminnego Konkursu Plastycznego "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ". Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ilości misiów, które zobaczyliśmy oraz pomysłowości w sposobie ich wykonania. Prace konkursowe wykonane były technikami plastycznymi wymagającymi dużego zaangażowania i cierpliwości. Wśród zwycięskich prac znajdowały się prace trzech uczniów z naszej klasy. Uzyskali oni w kategorii klas II:
II miejsce - Marcel Gogolewski
III miejsce - Szymon Biesek
wyróżnienie: Igor Drabiński.

Podczas uroczystego spotkania w naszej szkole zwycięzcy odebrali nagrody i dyplomy. Natomiast pozostali uczniowie z klasy, którzy także przekazali prace na konkurs otrzymali dyplomy i drobne upominki. Sukces kolegów zachęcił dzieci do udziału w kolejnych konkursach. Zatem nie pozostaje nic innego jak życzyć, aby ich twórcza działalność artystyczna została doceniona.
Ewa Bonkowska