Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Czwartek, 28 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 239 dni.    
Najlepsi uczniowie
Rok szkolny:

» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
» 2006/2007
» 2005/2006
» 2004/2005
» 2003/2004
» 2002/2003
» 2001/2012
» 2000/2001

Wyszukiwarka działu:

2005/2006

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE
Rok szkolny 2005/2006
Średnia co najmniej 4,75



5,67
Ossowska Karolina (VI a)
Zabrocka Angelika (VI a)
Fierek Filip (V a)

5,56
Sadowska Agata (V a)

5,44
Dąbkowska Marieta (VI c)
Filipiak Karol (VI d)

5,33
Słomska Magdalena (VI b)
Jarząbek Jakub (IV b)
Pestka Angelika (V a)
Czarnowski Piotr (V a)
Miętka Anna (V b)
Kołatka Kasandra (V c)
Kobus Dawid (V c)
Wawrzyniak Łukasz (V f)

5,22
Superczyńska Martyna (VI a)
Chyła Adam (VI c)
Grzelak Marek (V a)
Jażdżewski Maciej (V a)
Denega Dominika (V c)
Będżmierowski Bartosz (V c)
Superczyńska Magdalena (V e)
Warczak Katarzyna (V f)

5,11
Talewska Joanna (VI a)
Spica Kamila (VI c)
Rutkowska Agata (VI e)
Szwil Monika (IV a)
Paurowska Julia (IV b)
Sawicka Monika (IV b)
Zarzycka Alicja (IV b)
Jankowska Magdalena (IV c)
Borzyszkowska Martyna (IV d)
Krenska Kamila (V b)
Andrzejewski Kamil (V f)

5,1
Ziółkowski Grzegorz (VI f)

5,0
Stala Dariusz (VI a)
Repińska Kaja (VI c)
Sikora Aleksandra (VI c)
Słomiński Jakub (VI e)
Dahlke Karol (VI e)
Ziemann Alicja (VI f)
Biesek Aleksandra (IV a)
Talewski Mateusz (IV a)
Szreiber Arkadiusz (IV a)
Laskowska Agnieszka (IV b)
Wons Aleksandra (IV c)
Chmist Dominik (IV c)
Kloskowska Monika (IV d)
Gornowicz Katarzyna (IV e)
Gradowska Anna (IV e)
Kaziród Angelika (V a)
Prabucka Gabriela (V b)
Prusakowski Jonatan (V b)
Pepliński Karol (V f)

4,9
Jasnoch Angelika (IV e)

4,89
Stopa Paulina (VI a)
Meller Karolina (VI b)
Popowczak Dominika (VI c)
Gliszczyński Paweł (VI c)
Kortas Katarzyna (IV d)
Jachimowicz Klementyna (IV b)
Stawicka Martyna (V b)
Będżmierowska Karolina (V e)
Groth Żaneta (V e)

4,78
Będźmierowska Paulina (VI a)
Kollasa Agnieszka (VI a)
Hryniewicz Mateusz (VI c)
Bonkowski Patryk (VI c)
Kobierowska Katarzyna (VI c)
Szarafin Monika (VI d)
Konefka Jan (VI d)
Kinda Magdalena (VI e)
Peplińska Magdalen (IV a)
Stawińska Monika (IV c)
Borzyszkowska Aleksandra (V a)
Fierek Dawid (V a)
Czerwińska Agnieszka (V c)
Pozorska Anna (V f)
Jeleniewski Rafał (V f)

4,77
Ziemann Dorota (VI f)

4,75
Elak Klaudia (VI e)
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73531110 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone