Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Najlepsi uczniowie
Rok szkolny:

» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
» 2006/2007
» 2005/2006
» 2004/2005
» 2003/2004
» 2002/2003
» 2001/2012
» 2000/2001

Wyszukiwarka działu:

2007/2008

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE
Rok szkolny 2007/2008
Średnia co najmniej 4,75



5,91
Aleksandra Pestka - IV b

5,82
Monika Korda - V c
Monika Szwil - VI a

5,73
Amadeusz Drewczyński - V a

5,55
Magdalena Jażdżewska - IV a
Sandra Gostomska - V c
Jakub Jarząbek - VI b
Anna Gradowska - VI e

5,45
Patrycja Peplinska - IV c
Marianna Kleniewska - IV e
Natalia Drzewicka - V b

5,36
Emilia Błocińska - IV a
Michalina Szydełko - IV a
Damian Berg - IV e
Natalia Leper - IV g
Mateusz Talewski - VI a
Natalia Zielińska - VI e

5,27
Anna Kloskowska - IV e
Martyna Ossowska - IV e
Aleksandra Jażdżewska - V a
Paulina Sękowska - V b
Joanna Chyła - V b

5,18
Przemysław Schmidt - IV c
Laura Breszka - IV f
Natalia Czapiewska - V a
Aleksandra Biesek - VI b

5,09
Michalina Smaglińska - IV c
Dalia Bruska - IV d
Mateusz Cisewski - V a
Katarzyna Wryłka - V d
Weronika Jarząbek - VI b
Julia Paurowska - VI b
Monika Sawicka - VI b
Martyna Borzyszkowska - VI d
Monika Kloskowska - VI d
Angelika Jasnoch - VI e

5,0
Daria Narloch - IV b
Dorota Czapiewska - IV f
Martyna Turzyńska - IV f
Wiktoria Pyżewicz - V a
Alicja Szpręga - V a
Weronika Jakubowska - V b
Patrycja Beling - V d
Agnieszka Laskowska - VI b
Alicja Zarzycka - VI b
Mateusz Lemańczyk - VI e
Katarzyna Gornowicz - VI e

4,91
Aleksandra Zabrocka - IV a
Karolina Drewczyńska - IV b
Daria Knitter - V b
Anna Kłodzińska - V c
Mariusz Morzuch - V e
Magdalena Peplińska - VI a

4,82
Magdalena Brzezińska - IV a
Magdalena Rostowska - IV a
Klaudia Kamińska - IV b
Cezary Freitag - IV b
Ewelina Czechowska - IV c
Natalia Fierek - IV c
Mikołaj Ebertowski - IV c
Kacper Keister - IV c
Jan Zarzycki- IV c
Maciej Puczyński - IV e
Ilona Chełminiak - IV f
Aneta Góral - IV f
Mikołaj Narloch - IV f
Dominik Miliwek - V a
Wiktoria Światczyńska - V b
Magdalena Biesek - V c
Damian Szarafin - V c
Wioleta Kononowicz - V d
Klementyna Jachimowicz - VI b
Roksana Grabowska - VI b
Monika Stawińska - VI c
Katarzyna Kortas - VI d
Daria Burchard - VI e
Jagoda Pruska - VI e

4,80
Sara Sawicka - IV e
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73508554 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone