Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Czwartek, 28 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 239 dni.    
Najlepsi uczniowie
Rok szkolny:

» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
» 2006/2007
» 2005/2006
» 2004/2005
» 2003/2004
» 2002/2003
» 2001/2012
» 2000/2001

Wyszukiwarka działu:

2008/2009

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE
Rok szkolny 2008/2009 II półrocze
Średnia co najmniej 4,75



5,91
Aleksandra Pestka V b

5,73
Emilia Błocińska V a

5,64
Magdalena Jażdżewska V a
Natalia Drzewicka VI b
Monika Korda VI c

5,55
Natalia Leper V g
Amadeusz Drewczynski VI a

5,45
Filip Kegel IV b
Marianna Kleniewska V e
Natalia Czapiewska VI a
Sandra Gostomska VI c

5,36
Monika Nowak IV f
Mateusz Cisewski VI a
Paulina Sękowska VI b

5,27
Patrycja Engelhart IV a
Adrianna Schulz IV b
Michalina Szydełko V a
Joanna Chyła VI b
Katarzyna Wryłka VI d

5,18
Sara Kwiatkowska IV a
Paula Kulczyk IV b
Aleksandra Jażdżewska VI a
Wiktoria Pyżewicz VI a
Weronika Jakubowska VI b

5,09
Weronika Pestka IV a
Paulina Kiedrowska IV b
Aleksandra Słomińska IV d
Natalia Rekowska IV e
Agata Adamczyk IV f
Patrycja Szarmach IV f
Szymon Opielowski IV f
Justyna Plichta V a
Magdalena Rostowska V a
Natalia Fierek V c
Anna Kloskowska V e
Martyna Ossowska V e
Damian Berg V e
Dorota Czapiewska V f
Mikołaj Narloch V f
Paulina Sturmowska VI b
Wiktoria Światczyńska VI b
Paulina Ossowska VI d
Patrycja Beling VI d

5,00
Kacper Uczkiewicz IV a
Alicja Nieżurawska IV b
Karolina Stromska IV b
Wojciech Fierek IV b
Pamela Kaczyńska IV d
Karolina Lamczyk IV e
Michalina Smaglińska V c
Maciej Puczyński V e
Laura Breszka V f
Martyna Turzyńska V g
Joanna Wróblewska VI b
Magdalena Gliszczyńska VI e

4,91 Remigiusz Galikowski IV a
Paulina Hinc IV a
Kamila Linda IV b
Agata Wiska IV b
Natalia Łącka IV b
Paulina Czartowska IV d
Laura Zander IV d
Wiktoria Czechowska IV e
Agnieszka Jezierna IV f
Przemysław Schmidt V c
Alicja Szpręga VI a

4,90
Natalia Glaner IV f
Dalia Bruska V d

4,82
Kornelia Brzezińska IV d
Patrycja Kozakiewicz IV d
Bartłomiej Narloch IV d
Mateusz Szulc IV d
Natalia Szarmach IV f
Karolina Drewczyńska V b
Cezary Freitag V b
Ewelina Czechowska V c
Ilona Chełminiak V f
Aneta Góral V f
Natalia Dahlke VI a
Daria Knitter VI b
Anna Kłodzińska VI c
Sandra Burchard VI d
Wioleta Kononowicz VI d
Mariusz Morzuch VI e
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73531190 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone