Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Środa, 01 grudnia 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 205 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2014/2015

Klasy: 1-3   Dział: Konkursy powiatowe
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Konkurs Plastyczny "Baśnie Skandynawskie" 19.10.2014 Chojnicki Dom Kultury G. Papierowska  uczniowie kl. III d - udział    
XII Regionalny Konkurs Plastyczny "Sport, ruch, zabawa to dla dzieci ważna sprawa" 24.11.2014 M. Knitter, M. Łangowska wychowawcy klas I - III  KLASY I
I m. - Natalia Jażdżewska kl. I c
II m. - Nadia Konefka kl. I g
III m. - Michalina Sękowska kl. I b
wyróżnienia
Laura Kuklińska kl. I Malachin
Wiktoria Tuszkowska kl. I d
KLASY II
II m. - Julia Kaszubowska kl. II a
wyróżnienie
Maja Ossowska kl. II Malachin
Marta Cisewska kl II d
KLASY III
III m. - Karolina Łangowska kl. III b
wyróżnienie
Anna Bloch kl. III Malachin
 
   
XII Regionalny Przegląd Piosenki Dziecięcej 18.04.2015 M. Knitter, M. Łangowska nauczyciele klas I - III  KLASY I
I m. - Amelia Zawojska kl. I f
II m. Lena Libera kl. I a
III m. - Martyna Kaszubowska kl. I Malachin
KLASY II
I m. - Łucja Januszewska kl. II Malachin
KLASY III
II m. - Marta Kamińska kl. III a 
   
Rejonowy Konkurs Plastyczny "Żywot konia na Kociewiu" 30.04.2015 Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnej Wodzie B. Jażdżewska  II m. - Marta i Kornelia Kryger IV b
III m. - Marta i Kinga Leszczyńskie V a i IV b
III m. - Natalia Jażdżewska I c
II m. - Laura Drewczynska kl. IV a 
   
Rejonowy Wojewódzko - Metropolitalny Konkurs Biblijno - Plastyczny 16.05.2015 Akcja Katolicka przy parafii MBKP w Chojnicach S. Babinska, B. Rostankowska, J. Jażdżewska  II m. - Julia Kaszubowska kl. II a
III m. - Remigiusz Kędzierski kl. II a
wyróżnienie - Martyna Kaszubowska kl. I Malachin 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
73779969 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone