Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Środa, 27 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 240 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2020/2021

Klasy: 1-3   Dział: Konkursy powiatowe
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Powiatowy konkurs recytatorski "EKO - ART" 24.10.2020 Centrum Kultury Chojnice Celina Kliczkowska  I miejsce - Kinga Banach kl. I a
wyróżnienia pierwszego stopnia: Lucyna Leszczyńska kl. I a,
Milena Andrearczyk kl. I a 
   
Powiatowy konkurs recytatorski "EKO - ART" 24.10.2020 Centrum Kultury w Chojnicach Grażyna Papierowska  Wyróżnienie - Aleksandra Fierek klasa II d   czytaj
XXV POMORSKI KONKURS PLASTYCZNY
„JESIEŃ NA KASZUBACH” 2020 
30.10.2020 Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach Maria Gajewska, Anna Połom  Bogna Knuth kl.8c - II miejsce w kategorii MALARSTWO
Agata Lipska kl.7d - wyróżnienie w kategorii RYSUNEK 
   
XVII Rejonowy Konkurs Plastyczny "Jestem ekologiem, więc ... 18.11.2020 Mirosława Knitter, Maria Łangowska Wychowawcy  PRZEDSZKOLA
wyróżnienie: Oskar Niemojewski kl. 0 b
KLASY I
I miejsce Ewelina Ossowska kl. I a
III miejsce Ksawery Konefka kl. I a
wyróżnienie: Agata Sękowska kl. I d
KLASY II
I miejsce Julia Rostankowska kl. II a
III miejsce Lena Kosmider kl. II a
KLASY III
I miejsce Antonina Gwizdała kl. III b
II miejsce Wiktoria Rostankowska kl. III a
wyróżnienia: Katarzyna Babińska kl. III d, Anastazja Smaglińska kl. III b
 
   
XIX POWIATOWYM KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZEJ odbywający się w tym roku pod hasłem Sowy.  26.11.2020 Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie Grażyna Papierowska, Joanna Słomińska  Nagrody dla Zofii Wons z klasy II a i Aleksandry Fierek z klasy II d W konkursie nie wyszczególniono miejsc, podano nazwiska i imiona uczniów nagrodzonych  czytaj
Powiatowy konkurs plastyczny "Projekt pocztówki wigilijnej" 15.12.2020 Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach Ewa Rutkowska, Celina Kliczkowska  III miejsce - Nadia Urbańska kl. II b
wyróżnienie - Ksawery Konefka kl. I a 
   
XX Przegląd Piosenki „Na powitanie wiosny” w Brusach
 
23.03.2021 Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach Grażyna Papierowska  Aleksandra Fierek klasa II d - udział    
Rejonowy Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. I - III "Magia dziecięcej poezji" 29.03.2021 Celina Kliczkowska, Jolanta Kowalewska  SP1 Czersk Celina Kliczkowska, Izabela Rudnik  kat, - kl. I I m. Lucyna Leszczyńska - kl. I a II m. Kinga Banach - kl. I a kat. kl. II-III I m. Natasza Czapiewska - kl. III a III m. Daria Brzezinska - kl. III a    
I Powiatowy Konkurs Recytatorski "Wierszami Tuwima wiosna się zaczyna" 31.03.2021 Szkoła Podstawowa w Silnie Celina Kliczkowska, Ewa Bonkowska  I m. Lucyna Leszczyńska - kl. I a
III m. Michał Lepak - kl. I d
 
  czytaj
Rejonowy Konkurs Grafiki Komputerowej "PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ" 31.03.2021 SP1 w Czersku
Ewa Bonkowska, Celina Kliczkowska 
Ewa Bonkowska, Celina Kliczkowska, Joanna Słomińska, Ewa Rutkowska, Wioleta Kamińska, Izabela Rudnik  Klasy I
I m. - Aleksandra Rostankowska - kl. I D
III m. - Agata Sękowska - kl. I D
Wyróżnienie - Ksawery Konefka - kl. I A

Klasy II
I m. - Miłosz Gwizdała - kl. II A
II m. - Zofia Wons - kl. II A
Wiktor Wiencelewski - kl. II A
Wyróżnienie - Lena Kośmider - kl. II A
Filip Pierowicz - kl. II B

Klasy III
I m. Roksana Danielewicz - kl. III D
II m. Agata Borchardt - kl. III A 
  czytaj
Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej 11.05.2021 Dom Kultury w Rytlu Celina Kliczkowska
Grażyna Papierowska 
kat. kl. I - III
III m. Kinga Banach - kl. I a
Udział: Aleksandra Fierek i Amelia Guzelak - kl. II d 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
73530842 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone