Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Środa, 01 grudnia 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 205 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2014/2015

Klasy: 1-3   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Szkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczni w pobliżu budowy" 17.10.2014 Firma SKANSKA E. Polakiewicz  Wyróżnione prace:
Czapiewska Oliwia IIA opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Drewczyńska Laura IVA wych. A. Wiencelewska
Górnowicz Gracjan IIE opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Gradowski Nikodem IIA opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Janca Anna Maria IIA opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Kędzierski Remigiusz IID opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Knuth Bogna IIA opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Konefka Natalia IG wych. L. Bieszke-Wolf
Kozłowska Liwia IIE opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Krocz Julia IIF opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Kulczyk Ignacy IIE opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Lewandowski Ksawery IIE opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Rostankowski Daniel IID opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Stosik Zuzanna IIE opiekun plastyczny E. Polakiewicz
Walenczak Anna IID opiekun plastyczny E. Polakiewicz
 
   
Szkolny Konkurs "Zdrowe potyczki" w ramach Święta Szkoły 06.11.2014 E. Rutkowska, W. Kamińska nauczyciele klas II  uczniowie klas II realizacja programu "Owoce w szkole"   
Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Januszu Korczaku 26.11.2014 I. Rudnik, J. Słomińska wychowawcy klas III  I m. - kl. III e (M. Michalska, N. Szmaglińska)
II m. - kl. III Malachin (Anna Bloch, Martyna Klaman)
III m. - kl. III a (Sandra Grabska, Marta Kamińska) 
   
Szkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczne ferie zimowe z energią elektryczną" 18.02.2015 E. Bonkowska, S. Wiśniewska nauczyciele klas I - III  I m. - Nadia Konefka kl. I g
II m. - Laura Kulkinska kl. I Malachin
III m.- Oliwia Dobrowolska kl. II d 
   
Parafialny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę 19.03.2015 B. Rostankowska, J. Jażdżewska, S. Babinska, ks. Zbigniew Straszewski B. Rostankowska, J. Jażdżewska, S. Babinska  I m. - Agata Lipska kl. I h
II m. - Oliwia Śledź kl. III d
III m. - Weronika Kłodzińska kl. II b
Wyróżnienie: Karolina Osowska kl. III c, Julia Sikora kl. I c 
   
Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III 14.04.2015 J. Kowalewska, J. Fryzowska, R. Szymańska nauczycielki klas III  I m. - Jakub Szynwelski III c, Kamil Gołuński III e
II m. - Lidia Kuch III d
III m. - Przemysław Kononowicz III b, Piotr Stosik III b 
   
V Szkolny Konkurs Ortograficzny klas III 15.04.2015 M. Kiełpińska - Chełminiak, C. Kliczkowska wychowawcy klas III  I m. - Agata Zirra kl. III c, Martyna Kamińska kl. III a
II m. - Paulina Karczmarczyk kl. III a
III m. - Kamil Gołuński kl. III e
wyróżnienie: Aleksandra Kukowska kl. III c, Beata Pobłocka kl. III a 
   
Szkolny konkurs zbiórki makulatury 10.05.2015 D. Szlachcikowska, E. Bąk Wychowawcy klas   I miejsce: III D
II miejsce: II B
III miejsce: II A 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej "I like poetry" 13.05.2015 nauczyciele języka angielskiego nauczyciele języka angielskiego  Klasy I
I m. - Nadia Konefka kl. I g
I m. - Jakub Zabrocki kl. I a
II m. - Natalia Jażdżewska kl. I c
III m. - Dominik Damrat kl. I a
Klasy II
I m. - Kornelia Łącka kl. II a
II m. - Oskar Kobusiński
III m. - Marta Cisewska
wyróżnienie - Oliwia Dobrowolska
Klasy III
I m. - Inga Weltrowska kl. III c
wyróżnienie Dominik Nowak
 
   
"Aktywnie spędzam czas wolny" - plastyczny konkurs profilaktyczny dla klas I - III  13.05.2015 M. Narloch
K. Ebertowska
M. Bienias 
nauczyciele klas I - III  KLASY I
I m. - Amielia Czartowska kl. I h
II m. - Julia Sikora kl. I c
III m. - Krzysztof Kitowski kl. I d
KLASY II
I m. - Anna Janca kl. II a
II m. - Amelia Niesiołowska kl. II c
III m. - Oliwia Chabowska kl. II b
KLASY III
I m. - Dominika Kruk kl. III d
II m. - Natalia Makowska kl. III e
III m. - Marta Skajewska kl. III d  
   
Szkolny Konkurs Plastyczny "Niebezpieczna i potrzebna praca strażaka" 29.05.2015 Filia Malachin Filia Malachin  udział 48 uczniów    
Konkurs na Najbardziej Zadbaną Izbę Lekcyjną 31.05.2015 E. Bonkowska nauczyciele klas I - III  I m. - sala 39 kl. II a (L. Pozorska) i II f (R. Szymańska)    
Szkolny Konkurs Logopedyczny "Najpiękniejszy zeszyt" 17.06.2015 M. Michałowska, K. Ebertowska M. Michałowska  uczniowie klas I - III    


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
73780180 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone