Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Czwartek, 29 września 2022 r. Do końca WAKACJI tylko -28 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2013/2014

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy gminne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Indywidualne biegi przełajowe- etap gminny 05.10.2013 SP 2 Czersk J. Wycinka, M. Szmagliński  I m- P. Sękowska, II m -M. Szczukowska, III m- W. Kleinschmidt, IV m- M. Beling,
VI m- J. Niesiołowska
III m- K. Kleina, IV m- K. Piechocki 
   
Święto latawca 12.10.2013 Ośrodek Kultury w Czersku Kamila Mróz  Latawce płaskie: I m:Przemek Wruck V D, II m:Martyna Kosecka V C, III m: Jakub Pilarski V C, IV m: Martyna Drelak IV D
Latawce skrzynkowe: I m: Julia Leszczyńska VI A, II m: Karolina Andrzejewska VI A, III m: Kacper Gąsecki V F
Wyróżnienia: Julia Łangowska VI A, Maciej Sawicki V F 
   
Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 08.04.2014 SP1 Czersk, K. Mróz K. Mróz  I m. grupowo (K. Rydzkowska, W. Urbańska, E. Dołęcki, M. Gliniecki)
II m. indywidualnie Weronika Urbańska
III m. indywidualnie Elizeusz Dołęcki 
   
XV Przegląd Teatrzyków Ekologicznych ,,Świat przyrody, świat przygody" 15.04.2014 Zespół Szkół Specjalnych w Czersku nauczyciele świetlicy  VI B: P. Gnacińska, Z. Morzuch, K. Galikowska, J. Niesiołowska, W. Łosińska, W. Kurzyna, W. Pruska. Nagroda za najlepszą grę aktorską    
Gminny konkurs ,,Rozumiem co czytam" 24.04.2014 Zespół Szkół w Rytlu H. Mrozińska, H. Fryca  I m. Kacper Gąsecki V F
II m M. Grzelak VI A
III m A. Grada V B 
   
Gminny Konkurs Języka Angielskiego ,,Master of English" 13.05.2014 Zespół Szkół w Łęgu nauczyciele j. angielskiego: B. Drewczynska, A. Leszczyńska  I m. Wiktoria Borzyszkowska VI B
V m. Mikołaj Węsierski VI D 
   
XI Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej 13.05.2014 J. Miszke J. Miszke  III m. Maciej Sawicki V F    
XIV Gminny konkurs ortograficzny ,,Zostań mistrzem ortografii" 19.05.2014 SP 1 Czersk, M. Gajewska, H. Mrozińska H. Mrozińska, K. Ebertowska  Wicemistrz klas IV -Oliwia Bober IV E
Wicemistrz klas V - Natalia Kostka 
   
Gminny konkurs ,,Uczta z bogami" 23.05.2014 Zespół Szkół W Łęgu H. Mrozińska  I m. Mikołaj Węsierski VI D    
Gminny Konkurs wiedzy o Czersku i regionie 06.06.2014 SP Gotelp B. Spica  I miejsce: Julia Leszczyńska, Julia Łangowska i Maksymilian Grzelak (wszyscy uczniowie klasy VI a).    


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
76563809 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone