Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Środa, 01 grudnia 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 205 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2014/2015

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego "Portret Królowej Elżbiety II" 22.10.2014 nauczyciele języka angielskiego nauczyciele języka angielskiego  KLASY IV
I m. - L. Drewczynska kl. IV a
II m . - M. Kryger kl. IV b
III m. - K. Janikowska kl. IV b
wyróżnienie: M. Linda kl. IV a, L. Wajdzik, kl. IV e, L. Miliwek kl. IV c, Oliwia Śpica kl. IV f
KLASY V
I m. - Martyna Drelak kl. V d
II m. - Kinga Rafińska kl. V d
III m. Martyna Szydełko kl. V a
wyróżnienie : Maxima Narloch kl. V e
KLASY VI
I m. - Martyna Pyżewska kl. VI a
II m. - Wiktoria Stromska kl. VI b
III m. - Weronika Laskowska kl. VI d
wyróżnienie: Emilia Zielke kl. VI d, Monika Laskowska  
   
Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas V 30.10.2014 B. Ringwelska wychowawcy klas V  I m. - kl. V b
II m. - kl. V f
III m. - kl. V c 
   
Diecezjalny Konkurs Biblijny "Dzieje Patriarchy Jakuba i jego synów" - kategoria wiedzy (etap szkolny) 04.12.2014 J. Jażdżewska, B. Rostankowska, S. Babinska, B. Jażdżewska J. Jażdżewska, B. Rostankowska, S. Babinska, B. Jażdżewska  I m. - Paulina Cherek kl. VI c
II m. - Natalia Kostka kl. VI a
III m. - Kacper Gąsecki kl. VI f 
   
VIII Szkolny Konkurs na "Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy" 12.12.2014 SP 1
 
B. Jażdżewska  I m. - Weronika Cieślińska kl. IV e
II m. - Klaudiusz Gruźliński kl. VI f
III m. - Małgorzata Pryba kl. V d, Michał Gełdon kl. V b
wyróżnienie:
Agnieszka Klaman kl. IV f
Natalia Pazda kl. VI a
Agata Szlachcikowska kl. IV a
Martyna Sumionka kl. V b
Martyna Pyżewska kl. VI a 
   
Diecezjalny Konkurs Biblijny "Dzieje Patriarchy Jakuba i jego synów" - kategoria plastyczna (etap szkolny) 12.01.2015 B. Rostankowska, J. Jażdżewska, S. Babinska, B. Jażdżewska B. Rostankowska, J. Jażdżewska, S. Babinska, B. Jażdżewska  I m. - Grzegorz Czapiewski kl. VI a
II m. - Martyna Drelak kl. V d
III m. - Laura Drewczynska kl. IV a 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI 04.03.2015 B. Ringwelska K. Ebertowska, H. Fryca, M. Gajewska, H. Mrozińska, B. Ringwelska  I m. - Laura Drewczynska IV a
II m. - Ewelina Januszewska V b
Nikola Pega V b
III m. - Marcin Schamnier - Ciemiński IV f
wyróżnienie:
Kinga Leszczyńska IV b
Marta Kryger IV b
Martyna Kosecka VI b 
   
Szkolny Matematyk Roku Szkolnego 2014/15 16.03.2015 J. Namirowska J. Namirowska, A. Połom  I m. - Kacper Gąsecki kl. VI f
II m. - Amelia Szczukowska kl. VI a
III m. - Weronika Urbańska kl. VI b 
   
Parafialny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę 19.03.2015 B. Rostankowska, J. Jażdżewska, S. Babinska, B. Jażdżewska, ks. Zbigniew Straszewski B. Rostankowska, J. Jażdżewska, S. Babinska, B. Jażdżewska  I m. - Julia Gnaczyńska kl. IV c
II m. - Martyna Pyżewska kl. VI a
III m. - Emilia Truszkowska kl. IV c
wyróżnienie - Agata Galikowska kl. IV c, Klaudia Kobusińska kl. IV e 
   
Rachmistrz Matematyczny klas VI  30.03.2015 J. Namirowska J. Namirowska, A. Połom  I m. - Paulina Thiede kl. VI d
II m. - Kacper Faliński kl. VI a
III m. - Olimpia Ufnowska kl. VI d 
   
Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej i Regionalnej 21.04.2015 A. Leszczyńska, B. Drewczynska nauczyciele angliści i języka kaszubskiego  Klasy IV
I m. - Klaudia Kobusińska kl. IV e
II m. - Laura Miliwek kl. IV c
III m. - Wiktor Landowski kl. IV b
wyróżnienie:
Laura Drewczynska kl. IV a
Martyna Bartkowiak kl. IV e
Klasy V
I m. - Laura Czapiewska kl. V a
wyróżnienie:
Krystian Czapiewski kl. V b
Klasy VI
I m. - Martyna Kosecka kl. VI b
II m. - Wiktoria Szarmach kl. VI b
III m. - Olimpia Ufnowska kl. VI d 
   
Rachmistrz matematyczny dla klas IV  28.04.2015 A. Połom, J. Namirowska nauczyciele matematyki w klasach IV  I m. - Agnieszka Klaman kl. IV f
II m. - Mikołaj Sarwas kl. IV b
III m. - Marcin Ciemiński kl. IV f 
   
Szkolny Konkurs Profilaktyczny "Bezpiecznie - bez przemocy i agresji w naszej szkole" 28.04.2015 M. Narloch, K. Ebertowska, M. Bienias M. Narloch, K. Ebertowska, M. Bienias  I m. - Martyna Kosecka kl. VI b
II m. - Dominik Homa kl. VI a
III m. - Jakub Borysiuk kl. VI a
wyróżnienie: Emilia Figielska kl. VI a 
   
Szkolny Konkurs Ortograficzny klas IV 05.05.2015 K. Ebertowska B. Ringwelska, K. Ebertowska, H. Fryca,   I m. - Paulina Pastwa IV b
II m. - Natalia Miłkowska IV c
III m. - Agnieszka Klaman IV f, Wiktoria Gornowicz IV b
 
   
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas VI 06.05.2015 H. Mrozińska H. Fryca, K. Ebertowska, H. Mrozińska  I m. - Arkadiusz Grada kl. VI b
II m. - Martyna Kosecka kl. VI b i Natalia Kostka kl. VI a
II m. - Kacper Gąsecki kl. VI f 
   
Szkolny Konkurs Ortograficzny klas V 07.05.2015 H. Fryca M. Gajewska, H. Mrozińska, M. Gajewska  I m. - Zuzanna Lamczyk V f
II m. - Oliwia Bober V e
III m. - Kacper Kolassa V b 
   
Szkolny konkurs zbiórki makulatury 10.05.2015 D. Szlachcikowska, E. Bąk wychowawcy klas   I miejsce: VI F
II miejsce: VIA
III miejsce: V D 
   
Szkolny Konkurs Matematyczny RACHMISTRZ 18.05.2015 J. Namirowska, A. Połom nauczyciele matematyki w kl. V  I m. - Martyna Leszczyńska kl. V a
II m. - Wiktoria Światowa kl. V d
III m. - Miłosz Kaszubowski kl. Va  
   
Szkolny konkurs przyrodniczy dla klas IV 19.05.2015 D. Szlachcikowska przyrodnicy  I miejsce: Klaudia Kiedrowska
II miejsce: Agnieszka Klaman
III miejsce: Kinga Leszczyńska, Agata Opielowska 
   
Szkolny Etap Ogólnopolskiego Konkursu Małego Rycerzyka Niepokalanej" pt. "Powołani" 25.05.2015 katecheci S. Babinska, J. Jażdżewska, B. Jażdżewska, B. Rostankowska  KATEGORIA LITERACKA
I m. - Maxima Narloch
II m. - Amelia Kitowska
III m. - Marta Opłatkowska
wyróżnienie - Ewelina Januszewska V b, Klaudia Kobusińska IV e
KATEGORIA WIERSZ
I m. - Natalia Majchrzak
II m. - Marta Opłatkowska
KATEGORIA PLASTYCZNA
I m. - Agnieszka Gliniecka IV f
II m. - Natalia Czerwicka VI b
III m. - Alicja Meger IV f 
   
Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły 28.05.2015 B. Ringwelska, M. Talewski B. Ringwelska, M. Talewski  I m. - Kacper Gąsecki VI f
II m. - Arkadiusz Grada VI b
III m. - Julia Krawczak VI e 
   
Konkurs ,,Twoja twarz brzmi znajomo" 01.06.2015 M. Bienias, L. Bieszke- Wolf   I miejsce - V A
II miejsce VI
III miejsce - VI B 
   
Potyczki umysłowe - konkurs matematyczny dla klas V 10.06.2015 J. Polakiewicz J. Polakiewicz, J. Namirowska  I m. - kl. V a i V f
III m. - kl. V d 
   
Konkurs na Najbardziej Zadbaną Izbę Lekcyjną  17.06.2015 B. Ringwelska wychowawcy klas IV - VI
 
I m. - sala nr 7 i 9 (kl. IV a, V a, V e, V d)
II m. sala nr 15 (kl. VI e)
III m. - sala nr 28 (kl. V b)  
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
73780122 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone