Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 02 października 2022 r. Do końca WAKACJI tylko -31 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2018/2019

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Szkolny Konkurs Historyczny "Kręte drogi Polaków do niepodległości" dla klas VII i VIII 06.11.2018 Barbara Ringwelska, Mirosław Talewski historycy  I miejsce Kornelia Kryger kl. VIIIb
II miejsce Hubert Szulc kl. VIIb
i Jakub Szynwelski kl.VIIc
III miejsce Patryk Kiedrowski kl.VIIa 
   
„Polska-moja Ojczyzna”  09.11.2018 Barbara Jażdżewska, Barbara Ringwelska Barbara Jażdżewska  I m. Dominik Stosik IV b, II m. Martyna Reszczyńska IV b, IIm. Michał Gortatowski IVe, wyr. Marta Karczmarczyk Vc, wyr. Agata Lipska Vd,,   Konkurs dla kl. IV-V   
„Sto lat Niepodległej” 09.11.2018 Barbara Jażdżewska, Barbara Ringwelska Barbara Jażdżewska  I m. Laura Drewczynska VIII a, II m. Paweł Stoppa VIII d , III m. Natalia Gortatowska VI f, wyr. Ignacy Kulczyk VI a wyr. Nikodem Gradowski kl. VI a Konkurs dla kl. VI-VIII   
Etap szkolny X Konkursu Biblijnego pt. "Być uczniem Jezusa w świetle Ewangelii wg św. Mateusza" 06.12.2018 Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska  kategoria klas IV-VI:
I miejsce - Łucja Januszewska - kl. VId
II miejsce - Daniel Rostankowski kl. VIe
III miejsce - Magdalena Żywicka - kl. VId i Patrycja Helta - kl. VIe oraz Marcelina Brzezińska - kl. VIe
kategoria klas VII - VIII:
I miejsce - Agnieszka Klaman - kl. VIIId i Zuzanna Stosik - kl. VIIIc
II miejsce - Jakub Szynwelski - kl. VIIc
III miejsce - Kornelia Narloch - kl. VIIId i Bartosz Piekarski kl. VIIId
 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV-VIII 04.03.2019 Barbara Ringwelska polonistki  Klasy IV – VI:
I miejsce – Bogna Knuth kl. VI c (op. M. Gajewska)
II miejsce – Alicja Kaszubowska kl. I Vb (op. K. Porozynska)
III miejsce – Maria Milke kl. V (op. H. Mrozińska)
wyróżnienie: Łucja Januszewska kl. VI d (op. K. Ebertowska), Julia Kaszubowska kl. VIa (op. M. Gajewska)
Klasy VII - VIII:
I miejsce – Laura Drewczynska kl. VIII a (op. M. Gajewska)
II miejsce – Klaudia Kobusińska kl. VIII c (op. K. Ebertowska)
III miejsce – Monika Janikowska kl. VIII a (op. M. Gajewska)
wyróżnienie: Kinga Leszczyńska kl. VIII b(op. B. Ringwelska)
 
  czytaj
Szkolny Konkurs Matematyczny "Rachmistrz kl.IV" 11.03.2019 Alicja Fierek nauczyciele matematyki  I miejsce- Lena Gogolewska IVa
II miejsce - Przemysław Kędzierski IVa
III miejsce - Maja Włoch IVa 
   
Szkolny Konkurs Matematyczny "Rachmistrz kl.V" 12.03.2019 Anna Połom nauczyciele matematyki  I miejsce- Krzysztof Kitowski Vc
II miejsce - Julia Klaman Vb
III miejsce - Wiktoria Rydzkowska Vd 
   
Szkolny Konkurs Matematyczny "Rachmistrz kl.VI" 13.03.2019 Justyna Namirowska nauczyciele matematyki  I miejsce - Łucja Januszewska VId
II miejsce - Mikołaj Stormowski VIe
III miejsce - Jakub Janikowski VIe

 
   
Szkolny Konkurs Matematyczny "Rachmistrz kl.VII" 14.03.2019 Piotr Czarnowski nauczyciele matematyki  I miejsce - Artur Skwarek VIIa
II miejsce - Patryk Kiedrowski VIIa
III miejsce - Jakub Szynwelski VIIc 
   
Szkolny Konkurs Matematyczny "Rachmistrz kl.VIII" 14.03.2019 Piotr Czarnowski nauczyciele matematyki  I miejsce- Kinga Leszczyńska VIIIb
II miejsce - Marta Kryger VIIIb
III miejsce - Magdalena Linda VIIIa 
   
"Master of English" - gminny konkurs z języka angielskiego - etap szkolny 27.03.2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku nauczyciele angliści  Kwalifikacja do etapu gminnego:
Marta Kryger
Laura Drewczynska
Wiktoria Gornowicz
(op. B. Drewczynska) 
Zosia Klaman, Hubert Talaśka, Laura Drewczynska,Jakub Szynwelski, Marcel Gogolewski, Sylwek Pozorski, Alan Dobrowolski, Marta Kryger, Inga Weltrowska, Mikołaj Sarwas, Oliwia Śpica, Maja Grubicka,
Amelia Jaremyn, Wiktoria Gornowicz, Jędrzej Zabrocki, Klaudia Kobusińska, Patryk Kiedrowski,
Artur Skwarek, Dawid Czapiewski, Oliwer Ferdynus, Marta Skiba  
 
Szkolny Konkurs Recytatorski "I like poetry" dla klas IV-VIII 28.03.2019 Kamila Zaranek,
Beata Drewczynska 
Dominika Oksentowicz,
Anna Leszczyńska,
Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch
Kamila Zaranek,
Beata Drewczynska 
kat. IV-VI:
I m. Bogna Knuth, kl. VI e, (op. A. Leszczyńska)
II m. Alicja Aleksiuk, kl. IV d, (op. A. Leszczyńska)
III m. Dominik Stosik, IV b, (op. A. Leszczyńska)
wyróżnienie: Lena Gogolewska, IV a, (op. K. Zaranek), Julia Kaszubowska, VI a, (op. B. Drewczynska)

kat. VII - VIII
I m. Amelia Jaremyn, VIII b, (op. B. Drewczynska)
II m. Oliwia Śpica, kl. VIII d, (op. D. Oksentowicz), Laura Drewczynska, VIII a, (op. B. Drewczynska)
III m. Inga Weltrowska, kl. VII c, (op. A. Leszczyńska) 
udział - 32 osoby  czytaj
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas VIII 14.05.2019 Katarzyna Porożynska M. Gajewska, K. Ebertowska, H. Kaszubowska, B. Ringwelska  I miejsce i kwalifikacja do konkursu gminnego: Wiktoria Gornowicz, VIII b (op. B. Ringwelska)
II miejsce: Zuzanna Rafińska , VIII a (op. M. Gajewska)
III miejsce: Amelia Jaremyn, VIII b (op. B. Ringwelska) 
  czytaj
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas V 15.05.2019 Maria Gajewska Hanna Kaszubowska
Hanna Mrozińska 
I miejsce i kwalifikacja do etapu gminnego: Kalina Andrearczyk, Va (op. H. Kaszubowska)
II miejsce: Julia Gliniecka, Vb (op. H. Mrozińska)
III miejsce: Wiktoria Odya Vc (op. H. Mrozińska) 
  czytaj
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV 15.05.2019 Barbara Ringwelska K. Ebertowska, H. Kaszubowska, K. Porożynska  I miejsce: Julia Engelhart, kl. IVe (op. K. Ebertowska)
II miejsce: Bartosz Urbański, kl. IVb (op. K. Porożynska)
III miejsce:Przemysław Kędzierski, kl.IVa (op. H.Kaszubowska)
III miejsce: Nadia Chabowska, kl. IVc (op. K.Porożynska) 
  czytaj
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla kl. VI 16.05.2019 Hanna Kaszubowska M. Gajewska, H. Mrozińska, K. Ebertowska  I miejsce i kwalifikacja do konkursu gminnego: Mikołaj Sztormowski, kl.VI e (op. M. Gajewska)
II miejsce: Wiktoria Morzuch , kl. Kl. VIe (op. M. Gajewska)
III miejsce: Wiktoria Krawczak, Kl. VIb (op. H. Mrozińska) 
  czytaj
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas VII 17.05.2019 Hanna Mrozińska B. Ringwelska, H. Kaszubowska, K.Porozynska  I miejsce i kwalifikacja do konkursu gminnego: Hubert Szulc, VII b (op. K. Porożynska)
II miejsce: Maria Kowalska, VII c (op. H. Kaszubowska)
III miejsce: Paulina Kaczmarczyk, VII a (op. B.Ringwelska) 
  czytaj
Szkolny Konkurs Geograficzny dla klas VII i VIII. 25.05.2019 D. Szlachcikowska, K. Chmielewska   Klasy VII
Im. Jędrzej Zabrocki VIIc
IIm. Inga Weltrowska VIIc
IIIm. Marta Cicharska VIIb
Klasy VIII
Im. Wiktoria Gornowicz VIIIb
IIm. Amelia Jaremyn VIIIb
IIIm. Emilia Łobocka VIIId 
   
XIV Szkolny Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły 06.06.2019 Barbara Ringwelska, Mirosław Talewski Mirosław Talewski  I miejsce - Sylwester Pozorski kl. VIIIc
II miejsce - Kornelia Kryger kl. VIIIb
III miejsce - Wiktoria Gornowicz kl. VIIIb
IV miejsce - Natalia Miłkowska kl.VIIIc 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej 07.06.2019 Jolanta Miszke Jolanta Miszke, Dominika Oksentowicz, Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch  I miejsce ex aequo - Emili Mizyk, Amelia Niesiołowska (obie kl.VIb)
II miejsce - Marcin Schamnier-Ciemiński (kl.VIIId)
III miejsce - Emilia Łobocka (kl.VIIId)
Pozostali (9 uczennic) - udział 
  czytaj


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
76581531 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone