Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Czwartek, 28 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 239 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2020/2021

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Regaty - zakończenie sezonu żeglarskiego 22.10.2020 Filip Pruszak , Sebastian Gwizdała   I m. Kędzierski Przemysław 6a
IIm Janikowski Ignacy 7a
III m Jażdżewska Natalia 7a 
   
Szkolny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku dla klas IV i V 12.11.2020 Barbara Ringwelska wychowawcy klas IV i V  I miejsce - Jan Wons kl. IVa
II miejsce - Amadeusz Kobryń kl. Va
III miejsce Norbert Gwizdała kl. IVc 
   
Szkolny Konkurs Literacki-kategoria komiks 17.11.2020 Martyna Kunda Maria Gajewska  I miejsce: Martyna Reszczyńska (VIb)
II miejsce: Julia Kaszubowska (VIb)i Ewa Chuda (VId)
III miejsce: Alicja Aleksiuk (VId), Amelia Wierzbowska (VId) 
   
Szkolny Konkurs Literacki "Prawa dziecka-prawami człowieka"
kategoria: dłuższa forma wypowiedzi 
17.11.2020 Martyna Kunda Maria Gajewska, Hanna Mrozińska, Martyna Kunda  Kl. VI
I miejsce:Szymon Karliński (kl. VI e), op.H.Mrozińska
II miejsce: Alicja Pestka (kl.VI a), III miejsce: Sara Pasierowska (kl.VI a) op. M.Kunda

kl. VII-VIII
I miejsce: Łucja Januszewska (kl. VIII d), II miejsce: Nadia Konefka (kl. VII a), wyróżnienie:Maja Ossowska (kl. VIII d) op. M. Kunda
I miejsce: Bogna Knuth (kl. VIII d), wyróżnienie: Wiktoria Morzuch (kl. VIII c) op. M.Gajewska
 
   
Eliminacje szkolne XII Konkursu Biblijnego pt. "Dzieje Patriarchów Izraelskich" dla uczniów klas VII-VIII 03.12.2020 Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska  I m. - Krzysztof Kitowski - kl. VIIc
II m. - Mikołaj Sztormowski - kl. VIIIc
III m. - Łucja Januszewska - kl. VIIId
wyr. - Bogna Knuth - kl. VIIIc
wyr. - Magdalena Żywicka - kl. VIIId 
   
Eliminacje szkolne XII Konkursu Biblijnego pt. "Dzieje Patriarchów Izraelskich" dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych 03.12.2020 Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska  I m. - Julia Oksentowicz - kl. VIb
II m. - Alicja Pestka - kl. VIa
III m. - Lena Ferdynus - kl. VIa 
   
Szkolny Konkurs na bajkę i komiks pt. „Once upon a time”  04.12.2020 K. Zaranek, B. Drewczynska nauczyciele angliści  • W klasach I-III:
1. Ksawery Konefka – I a
Jeremiasz Gajewski – II b
2. Lucyna Leszczyńska – I a
Aleksandra Fierek – II d
3. Kacper Czerwiński – II d

• Klasy: IV – VI
1. Martyna Galikowska – VI a
2. Norbert Gwizdała – IV c
Marcelina Błocińska – IV a
3. Szymon Karliński – VI e

• Klasy VII – VIII
1. Nadia Konefka – VII a
2. Kalina Andrearczyk – VII a
3. Ignacy Kulczyk – VIII a  
30 uczestników  czytaj
Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - Plastycznego im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda pt. "Ewangelia wg św. Jana" 11.03.2021 Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska  III miejsce - Norbert Gwizdała - kl. 4c Konkurs obejmował klasy I-IV (pozostałe wyniki w kl. I-III)   
Zbiórka makulatury 16.03.2021 SK LOP SK LOP  Klasy I - III Klasy IV- VIII
I m. - I D I m. - VII B
II m.- III B II m. - IV A
III m. - III C III m. - VIII A
wyr. - III A wyr. - VI D i VII A 
   
Szkolny Konkurs Poezji Polskiej 27.03.2021 Martyna Kunda poloniści: K. Porożynska, H. Mrozińska, M. Gajewska  Klasy VI – VII:
I miejsce – Lena Gogolewska kl. VI a (op. M. Kunda)
II miejsce – Alicja Kaszubowska kl. VI b (op. M. Gajewska)
III miejsce – Amelia Chmielewska kl. VI e (op.H. Mrozińska)
wyróżnienie: Natalia Jażdżewska kl. VII a, Agata Pestka kl. VII a, Maria Milke kl. VII b

Klasy VIII:
I miejsce – Bogna Knuth kl. VIII c (op. M. Gajewska)
II miejsce – Oliwia Niesiołowska kl. VIII c (op. M. Gajewska)
III miejsce – Julia Kaszubowska kl. VIII a (op. M. Gajewska)
wyróżnienie: Oliwia Tyda kl. VIII b, Łucja Januszewska kl. VIII d 
   
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI REGIONALNEJ I OBCOJĘZYCZNEJ 14.04.2021 K. Zaranek, A. Dzięcielska-Jasnoch, B. Drewczynska   Kategoria I-III:
I miejsce Zofia Wons (kl. II a);
II miejsce Kinga Banach (kl. I a);
III miejsce ex aequo Karolina Schmidt (kl. II a) oraz Aleksandra Fierek (kl. II d);
Wyróżnienia: Natasza Czapiewska (kl. III a) oraz Natalia Rostankowska (kl. III a).

Kategoria IV-VI:
I miejsce Michalina Muzioł (kl. IV a);
II miejsce Maksymilian Gruźliński (kl. IV b);
III miejsce Martyna Osowska (kl. VI e).

Kategoria VII-VIII:
I miejsce Bogna Knuth (kl. VIII c);
II miejsce Łucja Januszewska (kl. VIII d)
III miejsce ex aequo Julia Kaszubowska (kl. VIII a) oraz Kornelia Bruska (kl. VIII c);
Wyróżnienia: Kalina Andrearczyk (kl. VII a) oraz Zuzanna Zembrzuska (kl. VII b). 
  czytaj
"Literackie Avanti - ubierz się, jak Twój ulubiony bohater książki. Wyzwanie vzytelniczo-fotograficzne 11.05.2021 Maria Gajewska M. Kunda, K. Porożynska, H. Mrozińska, B., Ringwelska, M. Gajewska  Przyznano za stylizacje nagrody i wyróżnienia.    
Szkolny Konkurs Recytatorski "I like poetry"  06.06.2021 K. Zaranek, B. Drewczynska nauczyciele angliści  Kat. I – III​
1 miejsce – Julia Cherek - Id​, Aleksandra Fierek – II d​
2 miejsce - Michał Lepak – I d​
3 miejsce – Dominik Hauza – II c​

Kat. IV – VI​
1 miejsce – Alicja Aleksiuk – VI d​
2 miejsce – Jan Wons – IV a​
3 miejsce – Amadeusz Kobryń - V a​, Julia Engelhart – VI e​

Kat. VII – VIII​
WYRÓŻNIENIE - Kalina Andrearczyk – VII a 
  czytaj
Szkolny Konkurs na Najlepszego Biologa Klas VII 07.06.2021 Bożena Spica Bożena Spica, Ewelina Bąk  Wiktoria Rydzkowska - klasa VII D
Kalina Andrearczyk - klasa VII A 
   
Szkolny Konkurs na Najlepszego Chemika Klas VII 09.06.2021 Ewelina Bąk Ewelina Bąk  Julia Klaman - klasa VII B - Najlepszy Chemik Klas VII    


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
73531050 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone