Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 02 grudnia 2022 r. Brak aktualizacji strony od 88 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2021/2022

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Zbiórka makulatury 18.10.2021 SK LOP Ewelina Bąk  Klasy I – III Klasy IV - VIII​

I miejsce – klasa I c (1443 kg) I miejsce – klasa VII e (1814 kg)​

II miejsce – klasa III b (236 kg) II miejsce – klasa VIII d (1106,1 kg)​

III miejsce – klasa III a (179 kg) III miejsce – klasa IV c (979,3kg) ​



Wyróżnienie - klasa I a (165kg) Wyróżnienie - klasa V a (247 kg)​ 
   
Konkurs kuratoryjny z chemii 16.11.2021 Kuratorium Oświaty Ewelina Bąk  udział - etap szkolny    
Konkurs Plastyczny pt. "Błogosławiony Kardynał Stefan Wyszyński" 23.11.2021 Sonia Babinska, Joanna Jażdżewska, Barbara Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska Sonia Babinska, Joanna Jażdżewska, Barbara Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska  I m. - Kornelia Rolbiecka - kl. IVd
II m. - Lena Kośmider - kl. IIIa
III m. - Antonina Gwizdała - kl. IVa
III m.- Zofia Wons - kl. IIIa
III m. - Zofia Ringwelska - kl. Vd
Wyróżnienia:
- Klaudia Szynwelska - kl. Va
- Daria Petka - kl. Vb
- Julia Rostankowska - kl. IIIa 
   
Konkurs Plastyczny pt. "ABC Społecznej Krucjaty Miłości - Kardynał Stefan Wyszyński" 23.11.2021 Sonia Babinska, Joanna Jażdżewska, Barbara Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska Sonia Babinska, Joanna Jażdżewska, Barbara Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska  I m. - Amelia Przerada - kl. VIIIc
II m. - Ewa Chuda - kl. VIId
III m. - Zuzanna Oźmińska - kl. VIIc
Wyróżnienia:
- Rozalia Kortas - kl. VIIa
- Maja Oźmińska - kl. VIIc 
   
Diecezjalny Konkurs Biblijny pt. "Pierwsi Królowie Izraela" - etap szkolny. 02.12.2021 Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  I m. - Przemysław Pluto - Prądzynski - kl. VIIe
I m. - Klaudia Szynwelska - kl. Va
II m. - Krzysztof Kitowski - kl. VIIIc
III m. - Laura Kuklinska - kl. VIIIb
IV m. - Julia Oksentowicz - kl. VIIb
V m. - Adrian Mleczek - kl. VIIb 
   
Szkolny Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej (online) 07.12.2021 A. Dzięcielska-Jasnoch, K. Zaranek, B. Drewczynska A. Wiencelewska, A. Dzięcielska Jasnoch, A. Leszczyńska, K. Zaranek, D. Oksentowicz, B. Drewczynska  W kategorii klas I-III:
Aleksandra Fierek (kl. III d) – I miejsce
Zofia Wons (kl. III a) – II miejsce
Kinga Banach (kl. II a) – III miejsce
W kategorii klas IV-VIII:
Natalia Rostankowska (kl. IV d) – I miejsce
Julia Gliniecka (kl. VIII b) – II miejsce
Zuzanna Zembrzuska (kl. VIII b) – III miejsce
Michał Gortatowski (kl. VII e) – III miejsce
Martyna Osowska (kl. VII e) – wyróżnienie. 
  czytaj
Wojewódzki Konkurs Biblijny - Plastyczny im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda pt. "Ewangelia według św. Łukasza" - etap szkolny 14.01.2022 Akcja Katolicka Archidiecezji Gdańskiej Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Barbara Jażdżewska, Sonia Babinska  I m. - Borys Chudy - kl. IId
II m. - Katarzyna Babińska - kl. IVb
III m. - Ksawery Konefka - kl. IIa
III m. - Wiktoria Rostankowska - kl. IVd
Wyróżnienia:
Dominik Chmielewski - kl. Ia,
Julia Rostankowska - kl. IIIa,
Igor Spica - kl. IVc,
Nikodem Zielke - kl. Ic 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski "I like poetry" (online) 14.03.2022 K. Zaranek, B. Drewczynska D. Oksentowicz, K. Zaranek, A. Wiencelewska, B. Drewczynska  Klasy IV-VI
I miejsce – Julia Borowska (IV c);
II miejsce – Amadeusz Kobryń (VI a);
III miejsce – Daria Brzezińska (IV d);
Wyróżnienia: Natalia Rostankowska (IV d) oraz Maja Hudziak (IV c);
Klasy VII-VIII
I miejsce – Lena Gogolewska (VII a);
II miejsce – Kornelia Górnowicz (VII e);
III miejsce – Julia Engelhart (VII e);
Wyróżnienie – Zuzanna Zembrzuska (VIII b). 
17 uczestników  czytaj
Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV-VIII 04.04.2022 Martyna Kunda Martyna Kunda, Hanna Mrozińska,Hanna Kaszubowska,Katarzyna Porożynska  Kat.klas IV-VI:
I m. Mikołaj Laskowski, kl.Vd
II m. Aleksander Zielke, kl.Va
Kat.klas VII-VIII:
I m. Lena Gogolewska, kl. VIIa
II m. Natalia Jażdżewska,kl. VIIIa
III m. Amelia Chielewska,kl. VII
Wyróżnienia:
Agata Pestka,kl. VIIIa
Michał Gortatowski, kl. VIIe 
   
Szkolny Konkurs Ortograficzny "Zostań mistrzem ortografii" 09.05.2022 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku klasy 4 - H.Mrozińska
klasy 5-6 H. Kaszubowska
klasy 7 - B. Ringwelska
klasy 8- K. Porożyńska 
H. Kaszubowska M.Kunda H. Mrozińska K.Porożyńska B.Ringwelska  Klasy czwarte
I m. Maciej Rzepinski,4b II m .Aneta Czecholińska, 4c,III m. Blanka Andrearczyk, 4a
Klasy piąte i szósta a
Im. Norbert Gwizdała,5c II. Nadia Jabłońska,5d II m. Wiktoria Grzella, 5b III m. Amadeusz Kobryń,6a
Klasy siódme
I m. Karina Czapiewska,7a II m. Nadia Chabowska,7c III m. Bartosz Urbański,7b III m. Kornelia Górnowicz,7e
Klasy ósme
I m. Wiktoria Odya, 8c II m. Julia Drążęk 8d II m. Laura Pastwa, 8a III m. Nadia Masiak 8c
 
   
XV Szkolny Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły 07.06.2022 Barbara Ringwelska, Mirosław Talewski Barbara Ringwelska, Mirosław Talewski  I miejsce - Wiktoria Rydzkowska kl. VIIId, II miejsce - Krzysztof Kitowski kl. VIIIc, III miejsce - Maksymilian Spica kl. VIIId, wyróżnienie Karol Zawiszewski kl. VIIIa    


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
77228079 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone