Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Środa, 01 grudnia 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 205 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2014/2015

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
XIX Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach" 17.09.2014 CKiB w Brusach B. Jażdżewska  II m. - Kalina Warnke
udział - Arkadiusz Smaglinski kl. VI e, Martyna Szydełko kl. V a, Emilia Truszkowska kl. IV c 
   
Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczny Zachowaj Trzeźwy Umysł "Mój czas" 30.09.2014 M. Narloch wychowawcy klas IV - VI  laureatki:
Oliwia Krzyżkowska
Weronika Lica 
   
Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny 29.10.2014 Kuratorium Oświaty w Gdańsku A. Połom  I m. - Kacper Gąsecki kl. VI f - przeszedł do etapu rejonowego
II m. - Amelia Szczukowska kl. VI a
III m. - Arkadiusz Grada kl. VI b 
   
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - etap szkolny 05.11.2014 Kuratorium Oświaty w Gdańsku
organizacja w szkole: A. Wiencelewska 
A. Leszczyńska, K. Hoppe, B. Drewczynska  I m. - Arkadiusz Grada kl. VI b
II m. - Weronika Urbańska kl. VI b
III m. - Paulina Thiede kl. VI d 
   
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "W harmonii z przyrodą" - IV edycja 18.11.2014 Wdecki Park Krajobrazowy Osie B. Jażdżewska  udział:
Weronika Laskowska kl. VI e
Laura Drewczynska kl. IV a 
   
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przyroda Polska - Łąka" 18.11.2014 MDK w Gdyni B. Jażdżewska  udział:
Laura Drewczynska kl. IV a 
   
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap szkolny 20.11.2014 Kuratorium Oświaty w Gdańsku
organizacja w szkole: K. Ebertowska, M. Gajewska 
K. Ebertowska, H. FRyca, H. Mrozińska, M. Gajewska, B. Ringwelska  I m. - Kacper Gąsecki kl. VI f
II m. - Arkadiusz Grada kl. VI b
III m. - Natalia Kostka kl. VI a 
   
Ogólnopolski Konkurs "Mój Las" 25.11.2014 ZO LOP oraz SLiTLiD B. Spica, E. Bąk, D. Szlachcikowska  uczniowie kl. IV - VI    
I Ogólnopolski Konkurs na Kalendarz Adwentowy 07.12.2014 SP nr 1 w Miastku J. Miszke  K. Gąsecki, E. Dołęcki kl. VI f - udział    
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ilustracja do baśni rosyjskiej" 17.12.2014 Fundacja International Institute of Art and Business w Łodzi B. Jażdżewska  udział:
Laura Drewczynska kl. IV a
Arkadiusz Smagliński kl. VI e
konkurs jeszcze nierozstrzygnięty  
   
I Wojewódzki Konkurs "The Calendar of British Holidays" 18.12.2014 SP w Miastku nauczyciele języka angielskiego  uczniowie klas IV - VI - udział    
Ogólnopolski Konkurs na Kartkę Świąteczną 18.12.2014 POLANGLO B. Drewczynska  uczniowie klas I - VI    
Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap rejonowy 08.01.2015 Kuratorium Oświaty w Gdańsku SP nr 3 w Chojnicach  Kacper Gąsecki - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego    
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Pen Friends" 06.02.2015 Angloschool - Cambridge English (Centrum Egzaminacyjne) w Warszawie B. Drewczynska  wyróżnienie - Mikołaj Sarwas kl. IV b
udział: A. Szyca IV e, Marta i Kornelia Kryger IV b, W.Gornowicz IV b, W. Urbańska VI b 
   
XXX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Warszawa moja stolica" 18.02.2015 Pałac Młodzieży w Warszawie B. Jażdżewska  udział: Laura Drewczynska IV a, Kinga Leszczyńska IV b    
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 27.02.2015 Pomorskie Kuratorium Oświaty Anna Połom  tytuł finalisty - Kacper Gąsecki kl. VI f    
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr” 11.03.2015 Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firma VULCAN z Wrocławia;

Szkolni organizatorzy konkursu: E.Bonkowska, K.Kosecki
 
E. Bonkowska, K. Kosecki  KLASY IV - VI
I m. - Kacper Kaźmierczak kl. IV a
II m. - Arkadiusz Lorek kl. IV d
III m. - Maxima Narloch kl. V e

Udział uczniów klas IVa, IVc, IVd, Va, Vc, Vd, Ve, VIb 
  czytaj
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bory Tucholskie w oczach dziecka" 13.03.2015 Gminny Ośrodek Kultury w Osiu B. Jażdżewska  III m. - Natalia Miłkowska kl. IV c
udział: Laura Drewczynska IV a, Arkadiusz Smagliński VI e, Paulina Pestka V d 
   
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 19.03.2015 Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych J. Polakiewicz, nauczyciele matematyki  WYRÓŻNIENIA:
Kacper Gąsecki kl. VI f
Luiza Gromowska kl. III
Kamil Gołuński kl. III
Jakub Szynwelski kl. III
Marta Cisewska kl. II
Gracjan Górnowicz kl. II 
   
XI Ogólnopolski Konkurs "DaF - Kenner in den DACH - Laendern"  15.04.2015 Wydawnictwo Szkolne PWN J. Miszke  udział: Paulina Drążek, Kacper Gąsecki, Natalia Engler, Klaudia Rydzkowska, Elizeusz Dołęcki kl. VI f    
XVIII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Zawsze zielono, zawsze niebiesko" pt. "Podróż" 16.04.2015 Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu B. Jażdzewska  udział: Laura Drewczynska IV a, Arkadiusz Smagliński VI e (wyniki w lipcu)    
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska słoneczna i czysta" 25.04.2015 Centrum Biblioteki i Kultury w Brusach B. Jażdżewska  udział: Martyna Szydełko V a, Maxima Narloch V e, Emilia Zielke VI d    
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje" 31.05.2015 E. Bonkowska, K. Kosecki nauczyciele zajęć komputerowych klas IV - VI  udział uczniów klas IV - VI    


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
73779852 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone