Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2020/2021

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Pomorska Liga Zadaniowa-obszar kompetencje społeczne 11.10.2020 ODN Słupsk
 
Koordynator etapu szkolnego:Dominika Oksentowicz
Opiekun:Maria Gajewska 
Bogna Knuth (VIIIc) II miejsce w powiecie i tytuł laureata Powiatowego Etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego    
Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 13.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku
przewodnicząca komisji: Maria Gajewska 
Martyna Kunda, Katarzyna Porożyńska, Maria Gajewska  Im. Bogna Knuth (VIIIc) i kwalifikacja do etapu rejonowego, op.M.Gajewska
II m. Julia Kaszubowska (VIIIa), Wiktoria Morzuch (VIIIc), Mikołaj Sztormowski (VIIIc), op. M.Gajewska
III m. Łucja Januszewska (VIIId), op. M.Kunda 
   
Pomorska Liga Zadaniowa 13.10.2020 ODN Słupsk Koordynator etapu szkolnego Dominika Oksentowicz
Opiekun Ewelina Bąk 
Kalina Andrearczyk (klasa VII a)- tytuł laureata Powiatowego etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego    
Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty (etap szkolny)  16.10.2020 KO Gdańsk koordynator - D. Oksentowicz
opiekunowie podczas konkursu: K. Zaranek, B. Drewczynska 
Najwyższy wynik - Mikołaj Sztormowski  18 uczniów    
Kuratoryjny Konkurs Matematyczny 21.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Anna Połom  Weronika Kłodzińska kl.8c - zakwalifikowała się do etapu rejonowego    
Pomorska Liga Zadaniowa - Chemia 21.10.2020 ODN Słupsk Koordynator etapu szkolnego Dominika Oksentowicz
Opiekun Ewelina Bąk  
Łucja Juszewska (klasa VIII D), Oliwia Tyda (klasa VIII B) - udział w etapie powiatowym    
Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty (etap szkolny)  22.10.2020 KO Gdańsk Jolanta Miszke, Magdalena Galikowska  I miejsce - Emili Mizyk kl. 8b
Mikołaj Sztormowski - udział 
   
Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego 24.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Barbara Ringwelska  udział:
Patryk Gryga kl. VIIa
Karol Zawiszewski kl. VIIa
Szymon Śpica kl. VIId
Maksymilian Śpica kl. VIId 
   
Ogólnopolski internetowy konkurs matematyczno-logiczny ARCYMISTRZ MNOŻENIA 27.10.2020 Organizatorem Głównym ŚDTM jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego oraz pomysłodawcy Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia Anna Połom  Zakwalifikowali się do finału: Norbert Gwizdała kl.4c- 15 ( na 3431uczestników) miejsce w etapie finałowym
Klaudia Szynwelska kl.4a
Maja Włoch kl.6a
Krzysztof Kitowski kl. 7c ( opiekun Jerzy Polakiewicz) 
   
Konkurs Bóbr 2020 10.11.2020 - Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń – WMiI UMK
- Learnetic SA, Gdańsk
- Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego (OKP-PTI) 
Piotr Czarnowski   Mikołaj Sztormowski - udział    
Konkurs Bóbr 2020 12.11.2020 - Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń – WMiI UMK
- Learnetic SA, Gdańsk
- Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego (OKP-PTI) 
Piotr Czarnowski  Przemysław Kędzierski, Jan Wons, Jakub Wolszlegier, Aleksander Zielke, Sebastian Żychliński, Szymon Żywicki - udział w konkursie    
Konkurs Pix Programming Challenge PL - elminacje 29.11.2020 PixBlocks przy współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 
Piotr Czarnowski  Jan Wons - awans do półfinału    
Konkurs Pix Programming Challenge PL - półfinał 05.12.2020 PixBlocks przy współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 
Piotr Czarnowski  Jan Wons - udział    
Konkurs Kuratoryjny z Biologii 08.12.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Bożena Spica, Ewelina Bąk   Łucja Januszewska (klasa VIII D), Kalina Andrearczyk (klasa VII A)-kwalifikacja do etapu powiatowego    
Konkurs Kuratoryjny z biologii 09.12.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Bożena Spica, Ewelina Bąk  Łucja Januszewska (klasa VIII D), Kalina Andrealczyk (klasa VII A)    
Konkurs Kuratoryjny z Chemii 09.12.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ewelina Bąk  Łucja Januszewska (klasa VIII D) - kwalifikacja do etapu powiatowego    
Świąteczny Konkurs Eduelo 20.12.2020 Platforma edukacyjna EDUELO Anna Połom, Justyna Namirowska  kl.4c: Norbert Gwizdała, Aleksander Kręski i Dominik Babiński
kl.6a: Lena Gogolewska, Maja Włoch
kl.7d: Agata Lipska, Wiktoria Rydzkowska, Alicja Rostankowska 
   
Pomorska Liga Zadaniowa 22.01.2021 ODN Słupsk Ewelina Bąk  Oliwia Tyda - finalistką etapu powiatowego z chemii    
Wojewódzki Konkurs Czytelniczy w Języku Angielskim „Reading brings us unknown friends” dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych.(etap szkolny)  29.01.2021 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni B. Drewczynska  Julia Kaszubowska, kl. VIII a - kwalifikacja do etapu rejonowego  uczestnicy: M. Milke, N. Gradowski    
Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty (etap rejonowy)  08.03.2021 KO Gdańsk Jolanta Miszke  Emili Mizyk kl.8b - udział    
WOJEWÓDZKI KONKURS CZYTELNICZY W JĘZYKU ANGIELSKIM „READING BRINGS US UNKNOWN FRIENDS” 10.03.2021 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni B. Drewczynska 
Julia Kaszubowska - etap rejonowy 
  czytaj
Kuratoryjny Konkurs Informatyczny - finał 12.04.2021 Pomorski Kurator Oświaty  Piotr Czarnowski  Mikołaj Sztormowski - tytuł laureata     
Pomorska Liga Zadaniowa 17.04.2021 ODN Słupsk Ewelina Bąk  Kalina Andrearczyk (klasa VII a) - finalistką etapu wojewódzkiego z biologii    
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY „GIF WIELKANOCNY” 19.04.2021 Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Gdyni Piotr Czarnowski  Szymon Engler, Łukasz Lepak, Ksawery Lewandowski, Laura Kuklinska, Jan Wons - udział w konkursie     
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla klas VII pt. „Jestem lingwistą” 21.04.2021 Szkoła Podstawowa nr 89 im. T. Mazowieckiego w Gdańsku nauczyciele angliści  udział: M. Smorczewska, L. Pastwa (7a), L. Kuklinska (7b), N. Podlewska (7c), A. Lipska, K. Karczyńska, J. Drążek (7d)
kwalifikacja do etapu rejonowego: K. Karczyńska 
  czytaj
Diecezjalny Etap XII Konkursu Biblijnego Diecezji Pelplińskiej pt. "Dzieje Patriarchów Izraelskich" (konkurs kuratoryjny, etap finałowy) 22.04.2021 Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie, Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II Diecezji Pelplińskiej i Parafia Ścięcia Świętego Jana Chrzciciela w Chojnicach. Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  Tytuł Finalisty otrzymały:
- Julia Oksentowicz kl. 6b,
- Łucja Januszewska kl. 8d,
- Magdalena Żywicka kl. 8d 
   
Międzynarodowy Konkurs Językowo-Plastyczny „Imagine Fantasy” 23.04.2021 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Złoty Potok 7, 43-318 Bielsko-Biała. nauczyciele angliści i B. Jażdżewska  Uczestnicy: K. Konefka (1a), N. Urbańska, J. Gajewski (2b), A. Fierek (2d), A. Zielke (4a), M. Babiński (4c), A. Kobryń (5a), S. Konefał (6a), D. Stosik (6b), N. Konefka (7a), L. Kuklinska (7b), A. Lipska (7d), M. Ossowska, Ł. Januszewska, K. Lewandowski (8d),    czytaj
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny TopMaths 30.04.2021 portal Labofii.net Anna Połom, Piotr Czarnowski  udział klas: 4a, 4c, 6a, 6e, 7d, 8c    
Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy pt. „My t-shirt sagt” (V edycja) 30.04.2021 Szkoła Podstawowa Gedanensis z siedzibą w Gdańsku, ul. Dworska 34 angliści i Barbara Jażdżewska  W etapie powiatowym: Norbert Gwizdała (IV c), Agata Lipska (VII d) i Maksymilian Balcer (VIII a)
W etapie wojewódzkim: Nagroda Specjalna - Agata Lipska (VII d) 
Uczestnicy: N. Gwizdała(4 c), J. Chmara, A. Kobryń (5a), Sz. Karliński (6e), S. Karliński, A. Lipska (7d),
N. Gradowski, M. Balcer (8a), M. Ossowska (8d) 
czytaj
Konkurs z języka angielskiego "World of Languages" - edycja wiosenna 30.04.2021 Wydawnictwo Synapsa, Łódź koordynator - A. Wiencelewska
opiekunowie - nauczyciele angliści i germaniści 
Łukasz Łabiszewski klasa 1d-laureat
Klaudia Szynwelska klasa 4a - laureat
Sebastian Żychliński klasa 4b - laureat 
26 osób z klas I-VIII   
Konkurs z języka niemieckiego "Weltsprachen" - edycja wiosenna 30.04.2021 Wydawnictwo Synapsa, Łódź Koordynator A. Wiencelewska, opiekun J. Miszke  Emili Mizyk klasa 8b - laureat 1 osoba   
Wojewódzki Etap Pomorskiej Ligi Zadaniowej - kompetencje społeczne 12.05.2021 ODN Słupsk Maria Gajewska  Bogna Knuth- finalistka     
XI Kaszubski Festiwal Polskich i Światowych Przebojów 28.05.2021 Zespół Szkół w Lipnicy Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch  Zofia Wons kl. II a - I miejsce w kategorii klas II-III    
Międzynarodowy Konkursu pt. „International Essay Contest for Young People” - konkurs na napisanie eseju pt. "What is life?" 15.06.2021 UNESCO oraz Fundacja Pokoju Goi - Japonia nauczyciele angliści  wyniki w październiku J. Engelhart, Sz. Karliński (6e), N. Konefka (7a), M. Ossowska (8d), I. Kulczyk (8a)   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
73510494 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone