Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 02 października 2022 r. Do końca WAKACJI tylko -31 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2021/2022

Klasy: 4-8   Dział: Zawody sportowe - powiatowe
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
 
06.10.2021 SP Konarzyny Filip Pruszak   zajecie II miejsca    
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( kl 7-8) w Piłce Koszykowej Dziewcząt  21.03.2022  SZS, Szkoła Podstawowa Charzykowy   Filip Pruszak   zajecie III Miejsca

1. Amelia Mietka 8a
2. Agata Pestka 8a
3. Natalia Jażdżewska 8a
4. Karina Andrearczyk 8a
5. Nadia Konefka 8a
6. Zuzanna Warsińska 8a
7. Marta Drożyńska 8b
8. Paulina Baszanowska 8b
9. Julia Kitowska 8b
10. Barbara Nakielska 8b
11. Anna Sabiniarz 8b
12. Laura Kuklińska 8b
13. Agata Lipska 8b 
   
Powiatowe Igrzyska dzieci w Mini piłce koszykowej dziewcząt  25.03.2022  SZS i Szkoła Podstawowa nr7 Chojnice Ewa Pruszak i Marian Szmagliński   Zajęcie II miejsca

Balas Nicola 7b, Ferdynus Lena 7a, Grabowska Julia 7d, Kaszubowska Alicja 7b, Pasierowska Sara 7a, Pestka Alicja 7a, Piechocka Kinga 7a, Reszczyńska Amelia 7d Trypuz Martyna 7a, Wojdanowska Jaśmina 7b, Galikowska Magdalena 7a 
   
Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt  28.03.2022  SZS ,Szkoła Podstawowa nr1 w Chojnicach  Filip Pruszak   zajęcie I miejsca

Andrearczyk Blanka 4a
Borowska Lena 4a
Kliczkowska Malwina 4c
Laskowska Paulina 4d
Lewandowska Blanka 4a
Mientka Michalina 4a
Pruska Agata 4a
Rzechtalska Kinga 4d
Sabiniarz Nadia 4c
Osowska Zuzanna 4d 
   
Powiatowe Igrzyska dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym 18.05.2022 SPBrusy i SZS Ewa Pruszak i Jacek Wycinka   Chłopcy zajęcie II miejsca Makowski Bartosz 7a, Kozłowski Kacper 7a, Elak Jan 7a, , Osowski Radosław 7b, Kowalik Piotr 7b, Ossowski Dawid 7d

Dziewczęta zajęcie IV miejsca : Kinga Piechocka 7a, Sara Pasierowska 7a, Balas Nicola 7b, Reszczyńska Amelia 7d, Maja Brauer 7d, Nakielska Amelia 5a  
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
76581540 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone