Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Środa, 18 maja 2022 r. Do WAKACJI jeszcze 37 dni.    
Nawigacja
  Strona główna
Start
Szukaj
Księga Gości
Archiwum Newsów

  Komunikacja
Kontakt
Forum Dyskusyjne
Foto Galeria
Galeria plastyczna
Ciekawe Linki

  Pobieralnia
Pliki do Pobrania
Archiwalna

  Dokumentacja
F.A.Q
Autor
Polityka prywatności
» Dokumenty
Projekt

Insta.Ling
skuteczna nauka słówek
Gość
Zaloguj się
Członków Online
Gości Online: 4
Brak członków online

Zarejestrowani użytkownicy: 29
Najnowszy zarejestrowany: sp1historia

Twój IP: 34.204.174.110
Prace plastyczne
Losowe Zdjęcie
1e
1e
Zdjęcia klasowe 2009/2010
Najnowsze artykuły
Dzień patrioty.
Dla ósmoklasisty
"Kim jest uczeń zdo...
Rola zajęć pozalek...
Hospitacja na wychow...
Wątków na forum
Najnowsze tematy
Edytowanie strony
To o czym gadamy?
Sklepik
Konkurs-zbieranie na...
Korepetycje.
Najciekawsze tematy
........Dyskoteki... [19]
Panie kaziku!!! [8]
Sklepik [7]
Mundurki - co o t... [6]
Konkurs-zbieranie... [3]
Top 5 Downloads
Arkusz dostosowan... 33019
Arkusz dostosowan... 29862
Testy kompetencji... 17053
Program naprawczy... 16261
Program naprawczy... 14821
Top 5 Links
Wirtualna Polska 65535
FreeFoto 65535
Epublikacje 65535
Gry po szkole 64578
Gangam style po p... 43636
 Panel informacyjny

SZKOLNY PANEL INFORMACYJNY

ZASTĘPSTWA

środa, 18 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. W. Pora (s. MS) 
5a  Geografia z p. D Szlachcikowską (s. 304) 
8d  Historia z p. M. Talewskim (s 207) (przeniesiona z 2 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a  J polski z p. H. Kaszubowską (s. 005) (przeniesiony z 7 lekcji) 
4d  Religia z p. S. Babinską (s. 305) 
8a  Chemia z p. E. Bąk w sali nr 309 
8d ch  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 312) (przeniesiony z 1 lekcji) 
8d dz  Informatyka z p. K Kosecki (s. 308) (przeniesiona z 1 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a  J polski z p. H. Kaszubowską (s. 005) (przeniesiony z 6 lekcji) 
4d  J. angielski z p. D. Oksentowicz (s. 210A) (przeniesiony z 2 lekcji) 
5a  Matematyka z p. P. Czarnowskim (s. 212) (przeniesiona z 6 lekcji) 
7b  J. niemiecki z p. M. Chabowską (s. 309) 
3a  Religia z p. S. Babinską (s. 106) (przeniesiona z 5 lekcji) 
3b  Zajęcia z p. E Rutkowską (s. 107) (przeniesione z 5 lekcji) 
4a  Matematyka z p. J. Namirowską (s. 005) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4c  Przyroda z p E. Keister (s. 305) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4d ch  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z 5 lekcji) 
4d dz  Grupa zwolniona po 3 lekcji 
5a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
5d  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
6a  J. polski z p. K. Porożynską w sali nr 307 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
3a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
3b  Religia z p. S. Babinską (s. 107) (przeniesiona z 4 lekcji) 
4a  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
4c  Matematyka z p. A. Połom (s. 302) (przeniesiona z 4 lekcji) 
4d ch  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7b  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 210) 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s. 207) 
8a  Matematyka z p J. Namirowską (s. 304) (przeniesiona z 8 lekcji) 
8b  Chemia z p. E. Bąk (s. 305) 
6a gr2  Grupa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7d  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8a  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8c  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
I. Fierek, J. Słomińska, K. Zaranek

E. Pruszak, J. Wycinka - powiatowe zawody sportowe

F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 7a

T. Kędzierski, Cz. Sikora - obóz żeglarski

B. Ringwelska, K. Mróz, M. Łobocka - wycieczka z klasą 5b i 5c (uczniowie z tych klas, którzy nie jadą dołączają do klasy 5d)

J. Kulesza, U. Sroka, S. Sikora - wycieczka z klasą 1b i 2c (uczniowie z klasy 1b, którzy nie jadą dołączają do klasy 1c)

K. Lewandowska-Gilla - konkurs ortograficzny 
B2 po 2 lekcji - M. Talewski
B3 po 3 lekcji - C. Kliczkowska
II1 po 3 lekcji - M. Chabowska
P2 po 4 lekcji - W. Kamińska
W1 po 4 lekcji - E. Rutkowska
II2 po 4 lekcji - M. Kunda
SZ po 5 lekcji - M. Szmagliński
II2 po 5 lekcji - P. Czarnowski
II2 po 6 lekcji - A Leszczyńska 

czwartek, 19 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
1a  Zajęcia z p. I. Rudnik w sali 204 
1b  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 104) (przeniesiony z 5 lekcji) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
5c  J. polski z p. B Ringwelską (s. 303) (przeniesiony z 6 lekcji) 
6a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7c ch  Grupa przychodzi na 2 lekcję 
7c dz  Informatyka z p. K. Koseckim (s. 308) (przeniesiona z poniedziałku z 5 lekcji) 
8a dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
8d dz  Grupa przychodzi na 3 lekcję 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4d  Przyroda z p. E. Bąk (s. 305) 
7c dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s 309) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą 
4d  Muzyka z p. P. Gliszczyńskim (s. 306) 
5b dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. T. Kędzierskim 
7c ch  J. niemiecki (cała klasa) z p. M. Chabowską (s 309) 
8a ch  Informatyka (cała klasa) z p. K. Koseckim (s. 308) 
8b  Geografia z p. D. Szlachcikowską (s. 310) 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
4a  J. polski z p. H. Kaszubowską (s. 302) 
4c  J. angielski z p. A Leszczyńską (s. 309) 
4d dz  Wychowanie fizyczne (cała klasa) z p. Cz. Sikorą  
1b  Zajęcia z p. J. Kulesza (s. 104) (przeniesione z 1 lekcji) 
5c  J. angielski z p. A. Wiencelewską (s. 302) (przeniesiony z 1 lekcji)  
6a gr2  Grupa zwolniona po 4 lekcji 
7e dz  J. niemiecki (cała klasa) z p. J. Miszke (s 306) 
4a ch  Informatyka (cała klasa) z p. E. Bonkowską (s. 308) 
5b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
5c  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7b  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
7e  Klasa zwolniona po 5 lekcji 
8b  Klasa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Słomińska

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 7a

P. Czarnowski, K. Mróz, A. Połom - wycieczka z klasą 5a (uczniowie, którzy nie jadą dołączają do klasy 5d)

K. Lewandowska-Gilla - konkurs matematyczny 
 

piątek, 20 maja 2022r.
LekcjaKlasaZastępstwa
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
5a  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
7b  Klasa przychodzi na 2 lekcję 
3a  Zajęcia z p. W Pora (s. 106) 
3a  Klasa zwolniona po 3 lekcji 
1b  Klasa zwolniona po 4 lekcji 
7d dz  Grupa zwolniona po 6 lekcji 
Nieobecni nauczycieleDyżury nauczycieli
J. Słomińska, K. Zaranek

E. Pruszak, F. Pruszak, S. Gwizdała - obóz żeglarski z klasą 7a

G. Papierowska, T. Kędzierski, Cz. Sikora - kl. 3d - wyjazd na szkolenie żeglarskie.  
 




Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
75118465 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone