Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Czwartek, 29 września 2022 r. Do końca WAKACJI tylko -28 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2015/2016

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap szkolny) 29.10.2015 Kuratorium Oświaty w Gdańsku A. Leszczyńska  I m. Laura Drewczyska kl. VA
II m. Kalina Warnke kl. VID
III m. Paulina Hinc  
   
Konkurs Kuratoryjny z matematyki (etap szkolny) 05.11.2015 Kuratorium Oświaty w Gdańsku J. Namirowska, J. Polakiewicz  I m. Maciej Bieliński kl. VID
II m. Laura Czapiewska kl. VIA
III m. Miłosz Kaszubowski kl. VIA 
   
Szkolny Konkurs Korczakowski dla klas IV 16.11.2015 B. Ringwelska wychowawcy klas IV  I m. kl. IVE
II m. kl. IVA
III m. IVB 
   
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (etap szkolny) 19.11.2015 Kuratorium Oświaty w Gdańsku M. Gajewska, K. Ebertowska  I m. Zuzanna Lamczyk kl. VIF
II m. Ewelina Januszewska kl. VIB
III m. Laura Czapiewska kl. VIA 
   
Konkurs Plastyczny o św. Maksymilianie Kolbe 21.11.2015 S. Babińska   klasy I-III
I m. Jażdzewska Natalia kl. IIC
II m. Dobrowolska Oliwia kl. IIID
III m. Brzezińska Marcelina kl. IIIB
klasy IV-VI
I m. Gornowicz Wiktoria kl. VB
II m. Miłkowska Natalia kl. VC
III m. Leszczyńska Martyna kl. VIA 
   
I Szkolny Konkurs Plastyczny "Hej tu u nas na Kaszubach" 25.11.2015 A. Dzięcielska A. Dzięcielska  I m. Natalia Łosińska kl. VIE
II m. Krystian Czapiewski kl. VIB
III m. Agnieszka Gliniecka kl. VIB
wyróżnienie Żaklina Pastwa kl. VF 
   
VII Konkurs Biblijny pt. "Paweł Apostoł w Dziejach Apostolskich" (etap szkolny) 18.12.2015 Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu J. Jażdżewska, B. Rostankowska, B. Jażdżewska, S. Babińska  I m. Ewelina Januszewska kl. VIB
I m. Krystian Czapiewski kl. VIB
II m. Oliwia Jasińska kl. VIB
III m. Kornelia Kryger kl. VB 
   
Konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy 22.12.2015 Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki B. Jażdżewska  klasy I-III
I m. Nikolas Gruźliński kl. IIH
II m. Paweł Gortatowski kl. IIIF
II m. Natalia Jażdżewska kl. IIC
II m. Sebastian Karliński kl. IIh
III m. Magdalena Pozorsks kl. IIIE
III m. Przemek Pozorski kl. IIB
wyróżnienia:
Lena Libera kl. IIA
Kajetan Ebertowski kl. IIA
Oktawian Gornowicz kl. IC
Wiktor Kuczyński kl. IA
Tatiana Wojciechowska kl. IIH
Jolanta Czechowska kl. IE
Zuzanna Stosik kl. IIIC
Jakub Gondek kl IID
Klasy IV-VI
I m. Weronika Cieślińska kl. VE
II m. Martyna Trzebiatowska kl. IVD
III m. Beata Pobłocka kl. IVF
III m. Martyna Drelak kl. VID
wyróżnienia:
Brajan Kozłowski kl. VE
Michał Giełdon kl. VIB
Martyna Sumionka kl. VIB
Natalia Grzegorek kl. IVD
Agnieszka Klaman kl. VF
Zofia Klaman kl. VC 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski "Wiersze mojego dzieciństwa" 02.03.2016 B. Ringwelska poloniści  I m. Ewelina Januszewska kl. VIB
II m. Inga Weltrowska kl. IVC
III m. Nikola Pega kl.VIB
wyróżnienie:
Oliwia Jasińska kl. VIB
Laura Drewczyńska kl. VA
 
udział 18 uczniów   
Zbiórka makulatury 19.03.2016 SKLOP wychowawcy klas I - VI  Klasy I - III:
Im - kl. III B, IIm. - kl. III H, IIIm. - kl.IIIC, wyróżnienie: kl.IIIG i IIB
Klasy IV - VI:
Im. - kl.VC, IIm. - kl. IVE, IIIm. - kl. IVA , wyróżnienie: kl. VI B i V E 
   
Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej i Regionalnej 22.03.2016 A. Dzięcielska, B. Drewczyńska B. Drewczyńska, A. Wiencelewska, A. Dzięcielska  I m. Klaudia Kobusińska kl. VE
II m. Wiktor Landowski kl. VB
Laura Drewczynska kl. VA
III m. Laura Czapiewska -kl. VIA
Wyróżnienia:
Laura Miliwek kl. VC
Marta Kryger kl. VB
Krystian Czapiewski kl. VIB 
   
I Szkolny Konkurs Czytania po Kaszubsku "Czëtómë Derdowsczégò", 31.03.2016 A. Dzięcielska A. Dzięcielska  I miejsce – Krystian Czapiewski, kl. VIB
II miejsce – Natalia Łosinska, kl. VIE
III miejsce – Oliwia Magulska, kl. VIB
Wyróżnienia:
Paulina Jankowska kl. VIF, Agnieszka Gliniecka kl. VF, Kornelia Narloch kl. VF, Oliwia Śpica kl. VF 
   
Wielki Konkurs Patriotyczno-Religijny "Chrzest Polski i jego wpływ na ojczyznę" 11.04.2016 Sonia Babinska, Joanna Jażdżewska, Nernadeta Rostankowska, Maria Brzezińska wychowacy 16 klas (bez IVd, Vd)  Im. VIf (op. Maria Gajewska)
II m. Va (op. A. Wiencelewska)
III m. IVa (op. B. Ringwelska) 
   
Multimedialny konkurs przyrodniczy ,,Nasze nadleśnictwo" 19.04.2016 D. Szlachcikowska Przyrodnicy  I miejsce: Laura Miliwek, Amelia Kitowska, Julia Gnaczyńska (klasa VC)
II miejsce:Dawid Krzyżkowski (klasa VI E)
III miejsce:Wiktoria Gornowicz, Marta Kryger, Dominika Skarbek (klasa V B) 
   
Szkolny Konkurs Ortograficzny"Zostań mistrzem ortografii"-kl.V 25.04.2016 H.Mrozińska B. Ringwelska, K.Ebertowska  Im.Wiktoria Gornowicz -Vb
IIm. Natalia Miłkowska-Vc
IIIm. Amelia Jaremyn-Vb 
   
Dyktando w Języku Angielskim 26.04.2016 angliści angliści  W kategorii klas VI:
I m. Kalina Warnke VI d
II m. Ewelina Januszewska VI b
III m. Paweł Łangowski VI a
W kategorii klas V:
I m. Laura Drewczynska V a
II m. Wiktoria Gornowicz V b
III m. Daria Elak V e 
   
Szkolny Konkurs Ortograficzny"Zostań mistrzem ortografii"-kl.IV 27.04.2016 K.Ebertowska H.Fryca, H.Mrozińska  I-Marta Kamińska-IVf
II-Aleksandra Kukowska-IVc
III-Maja Michalska-IVe 
   
Szkolny Konkurs Ortograficzny"Zostań mistrzem ortografii"-kl.VI 29.04.2016 H.Fryca M.Gajewska  I-Zuzanna Lamczyk-VIf
II-Kacper Kolassa-VIb
III-Ewelina Januszewska-VIb 
   
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "A Little Master of English" 30.05.2016 angliści angliści  Wiktoria Gornowicz Vb I m., Laura Drewczynska Va II m.,Marta Kryger Vb - III m.    
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej 31.05.2016 Jolanta Miszke Jolanta Miszke  I miejsce - Maja Michalska kl.IV e
II miejsce - Kornelia Wajdzik kl. IV e
II miejsce ex aequo Agnieszka Kręska i Zuzanna Lamczyk - obie kl. VI f
Anna Grubich, Patrycja Rostankowska, Natalia Smaglińska - kl. IV e - udział 
   
KONKURS MATEMATYCNO - PRZYRODNICZY DLA KAS V 03.06.2016 Jurek Polakiewicz i Ewa Keister Jurek Polakiewicz i Ewa Keister  I m - V F Agnieszka Klaman i Marcin Cimiński
II m - V E Daria Elak i Martyna Bartkowiak
III m - V D Paulina Stosik i Arkadiusz Lorek
IV m - VC Natalia Miłkowska i Klaudia Kobusińska
V m- VA Magdalena Linda i Zuzanna Rafińska
VI m -VB - Marta Kryger i Mikołaj Sarwas 
   
„Najlepszego zbieracza nakrętek plastikowych” 06.06.2016 SK PCK Kamila Mróz, Agnieszka Wiencelewska  I miejsce- Natalia Smaglińska -IVE,
II miejsce - Daria Osowska - VIa
III miejsce- Maja Michalska - IVE
Wyróżnienie: Kinga i Martyna Leszczyńska, Agata Markowska 
   
Szkolny Turniej AGAR.IO 07.06.2016 Kazimierz Kosecki Kazimierz Kosecki  I miejsce - THEPRO (Tomasz Dobek 6e, Jakub Hoppe 6e, Kacper Perszewski 6e)
II miejsce - Szymik#1234 (Jakusz Szynwelski 4c, Szymon Bieliński 4c, Mikołaj Grabanski 4c)
III miejsce - FNATIC (Remigiusz Ufnowski 6a, Paweł Duraj 6a, Filip Połom 6a)
IV miejsce - NYGGASY (Michal Gełdon 6b, Krystian Kwaśniewski 6b, Marek Szulc 6b) 
Turniej trwał od 21 marca 2016r. do 7 czerwca 2016r. Uczestniczyły 44 drużyny (132 zawodników)   
Szkolny Konkurs Historyczny na Najlepszego Historyka Szkoły 08.06.2016 Mirosław Talewski, Barbara Ringwelska Barbara Ringwelska  II miejsce - Krystian Czapiewski (kl. VIb)
III miejsce - Ewelina Januszewska ( kl. VIb)
V miejsce - Krystian Nowik ( kl. VIc) 
   
XI SZKOLNY KONKURS NA NAJLEPSZEGO HISTORYKA SZKOŁY 08.06.2016 B. Ringwelska, M. Talewski B. Ringwelska, M. Talewski  I miejsce Zuzanna Lamczyk VI f
II miejsce Krystian Czapiewski VI b
III miejsce Ewelina Januszewska VI b 
   
KONKURS NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA 13.06.2016 POLONIŚCI-koordynator H. Mrozińska POLONIŚCI  (zwycięzcy: IV- J. Zabrocki, J. Szynwelski, N.Makowska, N. Smaglińska, M. Grubich V-M. Linda, Z. Rafińska, L. Drewczyńska, K. Kryger, M.Kryger, S. Pozorski VI-Z.Lamczyk, K. Czapiewski, P. Pestka, M. Opłatkowska, M. Leszczyńska) Konkurs całoroczny   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
76563241 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone