Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 02 października 2022 r. Do końca WAKACJI tylko -31 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2010/2011

Klasy: 4-8   Dział: Zawody sportowe - szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 12.09.2010 UKS JEDYNKA Czersk T. Kędzierski, W. Pestka  I m. - Weronika Pestka VI a
 
   
Regaty o Puchar Wójta Kamienicy Królewskiej 03.10.2010 UKS \"Wiking\" Kamienica Królewska T. Kędzierski, W. Pestka  VI m. - Weronika Pestka kl. VI a    
Regaty Zakończenia Sezonu Żeglarskiego Ostrowite 28.10.2010 UKS \"Jedynka\" Czersk T. Kędzierski, W. Pestka  I m. - Weronika Pestka VI a
II m. - Piotr Tuszkowski VI a 
   
Powiatowe zawody sportowe - MINISIATKÓWKA dziewcząt 02.02.2011 SP Brusy M. Szmagliński  udział    
Gminne Zawody MINIKOSZYKÓWKA 29.03.2011 ZS Czersk T. Kędzierski, M. Szmagliński  II m. - drużyna dziewcząt
III m. - drużyna chłopców 
   
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe 31.03.2011 SP Swornegacie E. Pruszak, J. Wycinka  I m. - Natalia Pstrong V b
III m. - Anna Kloska V c
III m. - Kajetan Magulski VI f
V m. - Piotr Tuszkowski VI a 
   
Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełąjowe 09.04.2011 SP Człuchów E. Pruszak  56 miejsce - Anna Kloska    
Zawody Gminne CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY 06.05.2011 ZS Czersk, SP Łąg T. Kędzierski, M. Szmagliński  I m. - drużyna dziewcząt
II m. - drużyna chłopców 
   
Regaty Otwarcia Sezonu Żeglarskiego 2011 06.05.2011 UKS \"Jedynka\" Czersk T. Kędzierski, W. Pestka  I m. - Piotr Tuszkowski VI a
II m. - Paweł Tuszkowski VI a
III m. - Grzegorz Kotlęga V a
 
   
Gminne Zawody "Piłkarskie Piątki" 09.05.2011 SP 1 Czersk J. Wycinka  I m. - drużyna chłopców    
Powiatowe Zawody CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY 13.05.2011 SP nr 5 Chojnice J. Wycinka  III m. - drużyna dziewcząt    
Powiatowe Zawody "Piłkarskie Piątki" 27.05.2011 Chojnice J. Wycinka  IV m. - drużyna chłopców    
Biegi uliczne 28.05.2011 OK Czersk E. Pruszak  II m. - Anna Kloska V c
III m. - Martyna Woźniak V a
I m. - Piotr Szczukowski V a
I m. - Kacper Kucharski
II m. - Robert Drewczyński
udział - ok. 120 uczniów 
   
Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 29.05.2011 MUKS \"Razem\" Czersk, UKS \"Jedynka\" Czersk T. Kędzierski, W. Pestka  I m. - Grzegorz Kotlęga V a
V m. - Maciej Siwiak 
   
XIII Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 29.05.2011 SP 1 Czersk T. Kędzierski, W. pestka  I m. w kl. OPTYMIST UKS - Grzegorz Kotlęga    
XIII Regaty o Puchar Burmistrza Czerska 29.05.2011 SP 1 Czersk T. Kędzierski, W. Pestka  I m. w kl. OPTYMIST Grzegorz Kotlęga    
Środowe biegi rodzinne 09.06.2011 OK Czersk E. Pruszak  udział - ok. 60 uczniów ze szkoły    
XIV Ogólnopolskie Regaty o Zieloną Ekologiczną Wstęgę Jeziora Rychnowskiego 26.06.2011 VIKING Człuchów T. Kędzierski, W. Pestka  V m. - Piotr Tuszkowski VI a
I m. - Grzegorz Kotlęga V a
IV m. - Paweł Tuszkowski VI a
 
   
XIV Ogólnopolskie Regaty o "Zieloną Wstęgę Ekologiczną Jeziora Rychnowskiego" 26.06.2011 IK Człuchów T. Kędzierski, W. Pestka  I m. - Grzegorz Kotlęga    
VIII Regaty o Puchar Ośrodka Wypoczynkowego LARGO w Borsku 02.07.2011 Borsk Turist T. Kędzierski, W. Pestka  VI m. - załoga: Sabina Babińska, Julia Szczepańska, Hubert Fryca    
VIII Regaty o Puchar JK WDA Czarna Woda 02.07.2011 JK "WDA" Czarna Woda, JK WIKING T. Kędzierski, W. Pestka  V m. - Weronika Pestka
V m. - Grzegorz Kotlęga 
   
Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Szczytno 11.07.2011 JK WIKING T. Kędzierski  V m. - Grzegorz Kotlęga    


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
76581394 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone