Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 02 grudnia 2022 r. Brak aktualizacji strony od 88 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2017/2018

Klasy: 1-3   Dział: Konkursy szkolne
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Zbiórka makulatury 25.10.2017 Szkolne Koło LOP Ewelina Bąk  W grupie wiekowej I-III
I miejsce: III G – 769 kg
II miejsce: I D - 700 kg
III miejsce: III i – 547 kg
Wyróżnienia: III H – 459 kg i I A -450 kg

W grupie wiekowej IV – VII
I miejsce: V A – 899 kg
II miejsce: V E – 878 kg
III miejsce: VI C – 747 kg
Wyróżnienia: V C – 711 kg i IV D -692 kg  
Akcja ekologiczna związana z obchodami ,,Święta Drzewa"  czytaj
Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły 24.11.2017 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska Izabela Rudnik, Joanna Słomińska  I miejsce kl. 3 h - Karina Czapiewska, Michał Gortatowski
II miejsce kl. 3 a - Nadia Chabowska, Olgierd Szmit
III miejsce kl. 3 e - Joanna Chorab, Zofia Leszczinska 
   
XI Konkurs na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy 05.12.2017 Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki, Szkoła Podstawowa nr 1  Barbara Jażdżewska  Kategoria wiekowa 0-III
1m Zofia Ringwelska
2m Jakub Całczyński
3m Szymon Karliński i Jolanta Czechowska
Wyróżnienia: Julia Sowińska,Mikołaj Galikowski, Juliusz Zaranek, Marcelina Błocińska
 
   
Szkolny Etap Diecezjalnego Konkursu Plastycznego pt. "Braterstwo w Biblii" 16.02.2018 Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  kategoria: klasy I-III:
I - Roksana Czarnowska - kl. IIIg
II - Liliana Sijka - kl. IIIb
III - Dominik Stosik - kl. IIIh
kategoria: klasy IV:
I - Patryk Jażdżewski - kl. IVb
II - Laura Kuklińska - kl. IVb
III - Kalina Andrearczyk - IVa 
   
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej "I like poetry" 20.02.2018 Beata Drewczynska, Kamila Zaranek Beata Drewczynska, Kamila Zaranek, Anna Leszczyńska  I miejsce – Franciszek Łangowski (klasa I d) (op. B. Drewczynska)
II miejsce – Gabriel Drelak (klasa III b) (op. B. Drewczynska)
III miejsce – Marta Pyżewicz, Martyna Zielke (klasa III a)(op. B. Drewczynska)
Wyróżnienia: Marcelina Błocińska (klasa I a), (op. K. Zaranek)
Julia Chabowska (klasa I d), (op. B. Drewczynska)
Maja Włoch (klasa III d) (op.A. Leszczyńska)
 
  czytaj
Szkolny Konkurs Recytatorski 12.03.2018 SP nr 1 Renata Peplinska
Jolanta Kowalewska 
I m - Mikołaj Jutrzenka - klasa IIIc
II m - Lena Gogolewska - klasa IIIc
III m - Alicja Kaszubowska - klasa IIIg 
   
Zbiórka makulatury 20.03.2018 Szkolne Koło LOP - Ewelina Bąk Wychowawcy klas I - VII  I m. - I d Klasy IV - VII
II m. - I c I m. - V a
III m. - III b II m. - IV a
Wyróżnienie: III m. - V e
III i oraz III h Wyróżnienie: V c oraz VI c
III i oraz III h 
   
II Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas 3 21.03.2018 Lidia Pozorska, Luiza Bieszke-Wolf, Janina Kulesza wychowawczynie klas trzecich  dyplomy za udział dla klasy 3a,3b,3c,3d,3e,3f,3g,3h,3i,3j    
Parafialny Konkurs na Najwyższą i Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 26.03.2018 Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, ks. proboszcz Zbigniew Straszewski Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  Konkurs na Najwyższą Palmę:
II - Marta Brzeska kl. Ve
III - Maja Grubicka - kl. VIb
Konkurs na Najpiękniejszą Palmę:
I - Zuzanna Brzezińska - kl. IIIj
II - Jan Majer - kl. IIIf
III - Kacper Pietrzak - kl. Vb
- Oliwia Błocińska - kl. Ve
Wyróżnienia:
- Amadeusz Kobryń - kl. IIa
- Maja Moskal - kl. Ib
- Szymon Żywicki - kl. Ib
- Dawid Skajewski - kl. IIIj
- Szymon Karliński - kl. IIIi
- Norbert Gwizdała - kl. Ib
- Maria Milke - kl. IVb 
   
Szkolny Konkurs Plastyczny "Skarbonka"  17.04.2018 Ewa Bonkowska, Maria Gajewska

Patronat: Bank Spółdzielczy w Czersku 
Opiekunowie uczestników: Nauczycielki kl. I-III

Opiekunowie zwycięzców: Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik, Celina Kliczkowska, Katarzyna Chmielewska 
Udział uczniów klas I-III

I miejsce: Maksymilian Łangowski - kl. I d
II miejsce: Aleksander Zielke - kl. I d
III miejsce: Julia Sawicka - kl. I d
Wyróżnienie:
- Martyna Reszczyńska - kl. III e
- Patrycja Chmielewska - kl. I a
- Szymon Karliński - kl. III i 
Nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Czersku

Komisja: Barbara Jażdżewska, Beata Karczyńska 
czytaj
Dzień Ziemi w klasach III 21.04.2018 Lidia Pozorska, Luiza Bieszke-Wolf, Janina Kulesza wychowawczynie klas trzecich  I miejsce:klasa 3a,sb,3c,3j,
II miejsce: klasa 3d,3g,3h,,
III miejsce: klasa 3e,3f,3i 
Ekologiczna Gra Terenowa dla uczniów klas 3 - przygotowanie; L. Pozorska, realizacja: klasa 6c pod opieką p. E. Pruszak   
Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas trzecich. 25.04.2018 Jolanta Kowalewska
Izabela Rudnik 
  I m. Przemysław Kędzierski kl. III b.
II m. Dominik Stosik kl. III h.
III m. Gabriel Drelak kl. III b, Maja Włoch i Jakub Latała kl. III d. 
  czytaj
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III 27.04.2018 Celina Kliczkowska, Urszula Sroka nauczyciele klas III  I m. Aleksandra Czechowska - III e
II m. Kalina Riedel - III d
III m. Adrian Brzeziński - III c
Wyróżnienia: Julia Engelhart - III i, Bartosz Urbański - III e 
   
Konkurs - Zabawa Wiedzy o Szkole dla dzieci sześcioletnich 22.06.2018 Izabela Rudnik, Joanna Słomińska Izabela Rudnik, Joanna Słomińska   Udział brały dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 2 im. Jana Brzechwy w Czersku.   
Szkolny Konkurs na "Najbardziej zadbaną salę lekcyjną" 23.06.2018 Ewa Bonkowska Opiekunowie uczestników:
Nauczycielki klas I-III

Opiekunowie zwycięzców:
Maria Łangowska, Urszula Sroka 
Udział klas I-III

Zwycięstwo: kl. Ic i kl. IIb
 
Sala 36   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
77227401 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone