Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 02 października 2022 r. Do końca WAKACJI tylko -31 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2017/2018

Klasy: 4-8   Dział: Zawody sportowe - powiatowe
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe kat. chłopców  13.10.2017 Szkoła Podstawowa Konarzyny  Filip Pruszak   zajęcie II miejsca
1. Leszczinski Filip 6a
2. Lemańczyk Kacper 6a
3. Muzioł Daniel 6d
4. Łącki Bartosz 5a
5. Kulczyk Ignacy 5a
6. Nakielski Jakub 5a
7. Długozima Oskar 5a
8. Petka Wojciech 5c
9. Rostankowski Daniel 5c
10. Fojut Szymon 5c
11. Gadzikowski Michał 6e
12. Wanatowski Łukasz 6d  
   
Powiatowe zawody w mini koszykówce chłopców 06.04.2018 SP Czersk Ewa Pruszak   zajęcie II miejsca

Artur Skwarek
Szymon Bieliński
Michał Gadzikowski
Oliwer Ferdynus
Gracjan Kukliński
Łukasz Wanatowski
Kamil Kiedrowski
Filip Leszczinski
Kamil Kitowski
Kacper Lemańczyk
Jędrzej Zabrocki 
   
Powiatowe zawody w mini koszykówce dziewcząt  06.04.2018 SP Brusy  Marian Szmagliński  zajęcie III miejsca

Wiktoria Gornowicz
Kornelia Kryger
Marta Kryger
Zuzanna Rafińska
Agata Szlachcikowska
Maja Michalska
Wiktoria Galikowska
Julia Jasińska
Karolina Kitowska
Martyna Pawłocka
Marta Skiba
Natalia Cysewska 
   
Mini piłka nożna - powiaty  11.05.2018 SP3 Chojnice  Jacek Wycinka   zajecie III miejsca     
czwórbój lekkoatletyczny - powiaty 18.05.2018 SP5 Chojnice Ewa Pruszak  zajęcie II miejsca drużynowo
1. Szlachcikowska Agata 7a
2. Krygier Marta 7b
3. Jażdżewska Natalia 4a
4. Ortman Leszczyńska Magda 6b
5. Kitowska Karolina 5d
6. Jasińska Julia 6f
7. Szynwelska Julia 6f 
   
Regaty o „ Zieloną Ekologiczną Wstęgę jez. Rychnowskiego” w Człuchowie 02.06.2018 Jacht Klub Człuchów Cz. Sikora T. Kędzierski  Im Patryk Kiedrowski
IIIm Bartosz Łąck
VmKacper Kaźimierczak
VIIIm Jakub Nakielski
XIVm Tymoteusz Damrat. 
Startowało 30 zawodników   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
76581612 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone