Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Piątek, 02 grudnia 2022 r. Brak aktualizacji strony od 88 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2016/2017

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy powiatowe
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Powiatowy Konkurs REcytatorski "EKo-Art" 20.10.2016 Chojnicki Dom Kultury Maria Gajewska  II miejsce Laura Drewczynska kl. VI a (op. MG)    
Przegląd pieśni patriotycznej "Cześć Polskiej Ziemi" 10.11.2016 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach Piotr Gliszczyński  1 miejsce: Agata Szlachcikowska, Maja Winczak, Klaudia Kobusińska, Laura Drewczyńska, Monika Janikowska, Julia Błocinska    
Drewno surowcem doskonałym, ekologicznym. 20.11.2016 Nadleśnictwo Woziwoda Ewa Keister  wyróżnienie Laura Drewcznska    
REJONOWY ETAP WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO 15.12.2016 KURATORIUM OŚWIATY W GDAŃSKU MARIA GAJEWSKA  MAGDA LINDA-kwalifikacja do etapu rejonowego    
Etap powiatowy Wojewódzkiego KOnkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej 28.03.2017 CK Chojnice i OPP Starograd Gdański M. Gajewska  II m. Przemysław Kędzierski (J. Kulesza)
III m. Dominik Damrat (C. Kliczkowska)
IIIm. Inga Weltrowska (H. Fryca)
III m. Laura Drewczynska (M. Gajewska)
udział: Monika Janikowska (M. Gajewska) 
   
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. 31.03.2017 KG PSP Warszawa Barbara Jażdżewska  Etap rejonowy:
Natalia Jażdżewska IIIC i Amelia Jaremyn VIB - nagroda
Laura Drewczyńska VIA - udział 
Etap Rejonowy   
PRZYRODA WOKÓŁ NAS 19.04.2017 Tucholski Park Krajobrazowy Ewa Keister  udział zespołów uczniów klas VI    
Turniej BRD 27.04.2017 SP 3 Chojnice Kamila Mróz  I miejsce grupowe (Kornelia Kryger, Marta Kryger, Kacper Grzeca, Szymon Bieliński)    
Konkurs ,,Przyroda wokół nas" 27.04.2017 Tucholski Park Krajobrazowy Ewelina Bąk, Ewa Keister  udział    
Rejonowy Konkurs Plastyczny „Moje wymarzone wakacje w Europie” 30.04.2017 Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach Barbara Jażdżewska  Marta Kryger VI B – udział
Kornelia Kryger VIB – udział 
Konkurs Rejonowy   
Powiatowy Konkurs Plastyczny II edycja w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych 30.05.2017 Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach Chojnicach Warsztat Terapii i w Czersku. Barbara Jażdżewska  Marta Kryger VI B – I miejsce,
Kornelia Kryger VIB - wyróżnienie. 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
77227397 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone