Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Czwartek, 29 września 2022 r. Do końca WAKACJI tylko -28 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2016/2017

Klasy: 4-8   Dział: Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 20.10.2016 Kuratorium Oświaty w Gdańsku M. Gajewska, K. Ebertowska  Im. Magdalena Linda, VIa (op. M. Gajewska)
IIm. Wiktoria Gornowicz,oraz Amelia Jaremyn VIb (op. B. Ringwelska)
IIIm. M. Miłkowska VIc (op. K. Ebertowska) 
   
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 26.10.2016 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Anna Połom  Etap szkolny:
1.Natalia Miłkowska 12pkt/ 20pkt
2,Kinga Leszczyńska 11pkt
3 Zuzia Rafińska 10pkt
4.Agnieszka Klaman 10pkt 
Uczennice nie zakwalifikowały się do kolejnego etapu ( do etapu rejonowego)   
XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" 09.11.2016 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska Ewa Bonkowska  Udział uczniów kl. IV e, V c, VI a, VI d    
III Ogólnopolski Konkurs Na Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy ,,Der Schoenste Adventskalender" 14.12.2016 SP nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Miastku Jolanta Miszke  Amelia Niesiołowska kl. IVb - udział    
"2. Triathlon Matematyczny" 22.12.2016 serwis matzoo.pl Anna Połom  uczestnicy: uczniowie z klasy: IVf, Va, Vc, Vf    
XXVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bory Tucholskie w oczach dziecka”. 28.01.2017 Gminny Ośrodek Kultury w Osiu Barbara Jażdżewska  Maxima Narloch I gm – wyróżnienie,
Magdalena Ortman VB – udział,
Katarzyna Łangowska VB – udział,
Natalia Jażdżewska IIIC- udział 
Maxima Narloch - I gimnazjum (koło plastyczne)   
Liga Matematyczna 16.02.2017 LO w Słupsku Anna Połom  uczniowie: Jakub Szynwelski, Szymon Bieliński, Jędrzej Zabrocki (kl.Vc) oraz Beata Pobłocka Vf zakwalifikowali się do półfinału    
Liga Matematyczna 01.03.2017 Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku Justyna Namirowska  Natalia Miłkowska - kwalifikacja do finału
Marta Kryger - udział w półfinale
Kornelia Kryger - kwalifikacja do półfinału 
   
PANGEA 03.03.2017 Grupa Uczelni Vistula Anna Połom  Jakub Szynwelski 88%    
Konkurs Plastyczny "Tajemnice świata światów. Inspiracje twórczością Józefa Chełmowskiego" 13.03.2017 Stowarzyszenie Trefl Pomorze, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch  Udział uczniów języka kaszubskiego - nagrodą wyjazd na mecz siatkówki w Ergo Arenie (Gdańsk-Sopot)    
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017 16.03.2017 Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Jerzy Polakiewicz  Stosik Dominik - wyróżnienie Konkurs Międzynarodowy   
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie” pod hasłem „Barwy dzieciństwa” 30.03.2017 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu Barbara Jażdżewska  Laura Drewczynska VIA - udział,
Natalia Miłkowska VIC- udział,
Natalia Smaglinska VE- udział. 
Konkurs Międzynarodowy   
XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. 31.03.2017 KG PSP Warszawa Barbara Jażdżewska  Natalia Jażdżewska IIIC –wyróżnienie,
Amelia Jaremyn VIB - wyróżnienie. 
   
IV Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy pt. "Pomoc dydaktyczna do nauki języka niemieckiego, czyli nauka przez zabawę" 19.04.2017 ZSP w Skórczu Zespół Szkół Publicznych J. Miszke  udział: A. Niesiołowska    
Wojewódzki Konkurs Poetycki "Bursztyn zamknięty w słowach" 21.04.2017 Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku Barbara Ringwelska  Udział : Martyna Bartkowiak , Małgorzata Jaster - kl.6e
Kinga Leszczyńska i Wiktoria Gornowicz - kl.6b 
   
Diecezjalny Konkurs Biblijny "Ewangelia wg św. Marka" 22.04.2017 Diecezja Pelplińska Joanna Jażdżewska  Finalistki: Agata Opielowska - VId
Paulina Stosik - VId 
   
"World of Languages" konkurs języka angielskiego 28.04.2017 Wydawnictwo "Synapsa", Łódź SP 1 Czersk, koordynator - B. Drewczynska  Udział:
kl. IV-VI - 17 osób (op. B. Drewczynska)
kl. I-III - 10 osób (op. B. Drewczynska) 
   
World of Languages (Synapsik)- konkurs j. angielskiego 28.04.2017 Wydawnictwo Synapsa - Łódź Beata Drewczynska  Brak laureatów.
Udział 17 ucz.
- kl. IV - VI (najwyższy wynik - Marcel Gogolewski, VI b, 76,5 %)
- kl. I - III (najwyższy wynik - Szymon Bielski, II b, 88 %)
op. B. Drewczynska 
   
XVII Pomorski Konkurs Plastyczny „ Ziemia Kaszubska słoneczna i czysta” 30.04.2017 Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach Barbara Jażdżewska  Agata Brzezinska VIA – udział    
XVII Pomorski Konkurs Plastyczny „ Ziemia Kaszubska słoneczna i czysta” 30.04.2017 Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach Barbara Jażdżewska  Maxima Narloch I gm( koło plastyczne)- I miejsce    
eliminacje wojewódzkie Turniej BRD 12.05.2017 Garczyn Kamila Mróz, Wioleta Karczyńska  XV miejsce drużynowo (Aleksandra Kukowska Vc, Magdalena Lipska Vf, Szymon Bieliński Vc, Kacper Grzeca Vd)    
KONKURSU NA GRĘ PLANSZOWĄ „Śmieć(i)MY” 20.05.2017 Fundacja Pro terra Centrum Edukacji Ekologicznej dla Zrównoważonego Rozwoju w Poznaniu Ewa Keister  wyniki dopiero 15-06-2017    
"Przyroda w mieście" 21.05.2017 Liga Ochrony Przyrody Ewelina Bąk  udział (wyniki we wrześniu)    
XII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje" 31.05.2017 E. Bonkowska, K. Kosecki n-le informatyki  Kategoria kl. IV-VI
I miejsce: Paweł Gortatowski kl. IVf
opiekun: K. Kosecki 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
76563243 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2022
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone