Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Sobota, 06 czerwca 2020 r. Do WAKACJI tylko 20 dni.    
Konkursy
Klasy I-III
» 2006/07
» 2005/06
» 2004/05
» 2003/04

Klasy IV-VI
» 2006/07
» 2005/06
» 2004/05
» 2003/04
» 2002/03
 Konkursy w kl. IV - VI

KONKURSY I UROCZYSTOŚCI KLAS IV - VI. Rok szkolny 2006/ 2007.

KONKURSY I UROCZYSTOŚCI O ZASIĘGU SZKOLNYM

L. p KONKURS, UROCZYSTOŚĆ TERMIN ORGANIZATOR
1. Mistrzostwa Szkoły w biegach sztafetowych - przełaje 25.09.06 E. Pruszak J. Wycinka
2. Dzień Walki z Głodem X 2006 PCK -E.Keister, E. Bąk
3. Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej halowej Od wrze?nia 2006 roku M. Szmagliński
4. Szkolny Konkurs Profilaktyczny IV 2007 A. Szpręga
5. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym X 2006 M. Szmagliński
6. Szkolny Konkurs Informatyczny III 2007 I. Fierek K. Kosecki
7.   Konkurs na Najbardziej Zadbaną Izbę Lekcyjną Cały rok B. Ringwelska
8. Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI I/II 2007 B. Ringwelska
8. Konkurs Matematyczny  - "Matematyk Roku 2006/2007" X - V 2006/2007 A. Połom
9. Mistrzostwa Szkoły w piłce koszykowej dziewcząt klas IV -VI XII -II 2006/2007 E. Pruszak
10. Szkolny Konkurs Ortograficzny - klas IV, V, VI IV 2007 H. Mrozińska M.  Gerowska, B. Ringwelska
11. Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej II 2007 L. Jabłonecka M. Talewski
12. VI Szkolny Dzień Zdrowia IV 2007 B. Spica, E. Pruszak R. Szarafin
13. Tydzień Kultury Ekologicznej IV 2007 B. Spica, E. Bąk, E. Keister, R.Szarafin
14. Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas IV IV 2007  R.Szarafin, E. Bąk
15. Konkurs na Najlepszego Przyrodnika klas V IV 2007 B. Spica, E. Keister
16. Szkolny Konkurs Polonistyczny - eliminacje do olimpiady zgodnie z terminem M. Gerowska
17. Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckiej III 2007 J. Miszke D. Oksentowicz
18. Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego III/ IV 2007 J. Miszke D. Oksentowicz
19. Szkolny Konkurs religijny Rekolekcje Wielokopostne S. Babińska, J. Jażdżewska M. Brzezińska
20. Mistrzostwa Szkoły w minikoszykówce    
21. Mistrzostwa Szkoły w Czwórboju LA -dziewcząt    
22. Mistrzostwa Szkoły w Czwórboju LA    
23. Konkurs na Najlepszego Historyka Szkoły V/VI 2007 L. Jabłonecka M. Talewski
24. Zakończenie klas VI VI 2007  
25. Szkolny Konkurs Korczakowski X 2007 B. Ringwelska
26. Kilkuetapowy międzyklasowy konkurs matematyczny dla klas VI X/XI 2006 B. Klamann I. Fierek J. Namirowska

KONKURSY I UROCZYSTOŚCI O ZASIĘGU GMINNYM I REGIONALNYM  KLASY IV - VI Rok szkolny 2006/2007

L. p KONKURS, UROCZYSTOŚĆ TERMIN ORGANIZATOR
1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest 2006" X 2006 A. Połom
2. Gminny Konkurs Recytatorski: "Spotkania z poezją" II 2007 H. Fryca R. Peplińska
3. V Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej III 2007 J. Miszke D. Oksentowicz
4. Gminny Konkurs Religijny: "Święty moim przyjacielem" I 2007 S. Babińska, J. Jażdżewska M. Brzezińska
5. Ogólnopolski Konkurs EKO - Planeta IV 2007 B. Spica, E. Bąk, E. Keister, R. Szarafin
6. VII Gminny Konkurs Języka Niemieckiego III/IV 2007 J. Miszke D. Oksentowicz
7. Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - eliminacje gminne IV 2007 A. Czerwionka
8. III Gminny Konkurs Informatyczny IV 2007 I. Fierek K. Kosecki
9. Gminny Konkurs Przyrodniczo - Leśny (Nadleśnictwo Czersk) V /VI 2007 B. Spica
10. VII Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii" V 2007 H. Mrozińska, M. Gerowska
11. Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur" III 2007 A. Połom
12. II Wojewódzki Konkurs Recytatorki "Spotkania z poezją i piosenką" XI 2006 M. Gerowska
13. Gminny Konkurs Profilaktyczny Organizowany przez SP Łąg -
14. Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych IX /X 2006 E. Pruszak J. Wycinka
15. Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych  Biegach Przełajowych X 2006 E. Pruszak J. Wycinka
16. Mistrzostwa Gminy w Trójboju LA V 2007 E. Pruszak M. Szmagliński
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
52550576 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2020
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone