Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Środa, 27 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 240 dni.    
Sukcesy
Klasy I-III
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Progr. i proj.
» Wolontariat
» Wszystkie I-III


Klasy IV-VIII
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Apele okolicznościowe
» Uroczystości i imprezy
» Zawody sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - woj. i ogólnopolskie
» Programy i projekty
» Wolontariat
» Wszystkie IV-VIII

Klasy I-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2021/2022
» 2020/2021
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Sukcesy

Uroczystości i sukcesy w konkursach
Rok szkolny 2020/2021

Klasy: 4-8   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOrganizatorOpiekunWynik, sukces, uczestnicyUwagiJak było?
Wojewódzki projekt wspierania uczniów uzdolnionych "Zdolni z Pomorza" -powiat chojnicki  01.10.2020 Urząd Marszałkowski w Gdańsku Maria Gajewska  Julia Kaszubowska (VIIIa) -przygotowanie projektu kwalifikacyjnego "Białe kłamstwo" i otrzymanie nominacji do projektu    
Projekt "Young Power. I Ty możesz zmienić świat" 02.10.2020 Maria Gajewska   Udział klasy VIII c    
X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 03.10.2020 Wydawnictwo Karty Grabowskiego oraz pomysłodawcy Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia Justyna Namirowska, Anna Połom, Piotr Czarnowski  Uczniowie i nauczyciele SP1 Zachęcanie uczniów i dorosłych do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.   
Pomorska Liga Zadaniowa-obszar kompetencje społeczne 11.10.2020 ODN Słupsk
 
Koordynator etapu szkolnego:Dominika Oksentowicz
Opiekun:Maria Gajewska 
Bogna Knuth (VIIIc) II miejsce w powiecie i tytuł laureata Powiatowego Etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego    
Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 13.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku
przewodnicząca komisji: Maria Gajewska 
Martyna Kunda, Katarzyna Porożyńska, Maria Gajewska  Im. Bogna Knuth (VIIIc) i kwalifikacja do etapu rejonowego, op.M.Gajewska
II m. Julia Kaszubowska (VIIIa), Wiktoria Morzuch (VIIIc), Mikołaj Sztormowski (VIIIc), op. M.Gajewska
III m. Łucja Januszewska (VIIId), op. M.Kunda 
   
Pomorska Liga Zadaniowa 13.10.2020 ODN Słupsk Koordynator etapu szkolnego Dominika Oksentowicz
Opiekun Ewelina Bąk 
Kalina Andrearczyk (klasa VII a)- tytuł laureata Powiatowego etapu Pomorskiej Ligi Zadaniowej i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego    
Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty (etap szkolny)  16.10.2020 KO Gdańsk koordynator - D. Oksentowicz
opiekunowie podczas konkursu: K. Zaranek, B. Drewczynska 
Najwyższy wynik - Mikołaj Sztormowski  18 uczniów    
III Międzynarodowy Dzień Plecaka 19.10.2020 Fundacja Ruch Latających Plecaczków Maria Gajewska  Udział: Lena Gogolewska (VIa), Bogna Knuth (VIIIc)    
Kuratoryjny Konkurs Matematyczny 21.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Anna Połom  Weronika Kłodzińska kl.8c - zakwalifikowała się do etapu rejonowego    
I Międzynarodowa Edycja V Ogólnopolskiej Akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie" 21.10.2020 Organizator: Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim

Koordynatorzy: Ewa Bonkowska, Bibliotekarze 
Wychowawcy  Udział uczniów kl. 0-VIII Akcja jest realizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Honorowy patronat nad akcją objęli: Marszałek Województwa Lubuskiego, Lubuski Kurator Oświaty, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. 
czytaj
Pomorska Liga Zadaniowa - Chemia 21.10.2020 ODN Słupsk Koordynator etapu szkolnego Dominika Oksentowicz
Opiekun Ewelina Bąk  
Łucja Juszewska (klasa VIII D), Oliwia Tyda (klasa VIII B) - udział w etapie powiatowym    
Regaty - zakończenie sezonu żeglarskiego 22.10.2020 Filip Pruszak , Sebastian Gwizdała   I m. Kędzierski Przemysław 6a
IIm Janikowski Ignacy 7a
III m Jażdżewska Natalia 7a 
   
Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty (etap szkolny)  22.10.2020 KO Gdańsk Jolanta Miszke, Magdalena Galikowska  I miejsce - Emili Mizyk kl. 8b
Mikołaj Sztormowski - udział 
   
Powiatowy Konkurs Recytatorski "Eko-art" 24.10.2020 CK Chojnice Martyna Kunda
Maria Gajewska 
I miejsce: Łucja Januszewska (VIIId), op.M.Kunda
II miejsce: Oliwia Niesiołowska (VIIIc), op. M.Gajewska 
   
Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego 24.10.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Barbara Ringwelska  udział:
Patryk Gryga kl. VIIa
Karol Zawiszewski kl. VIIa
Szymon Śpica kl. VIId
Maksymilian Śpica kl. VIId 
   
Ogólnopolski internetowy konkurs matematyczno-logiczny ARCYMISTRZ MNOŻENIA 27.10.2020 Organizatorem Głównym ŚDTM jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego oraz pomysłodawcy Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia Anna Połom  Zakwalifikowali się do finału: Norbert Gwizdała kl.4c- 15 ( na 3431uczestników) miejsce w etapie finałowym
Klaudia Szynwelska kl.4a
Maja Włoch kl.6a
Krzysztof Kitowski kl. 7c ( opiekun Jerzy Polakiewicz) 
   
XXV POMORSKI KONKURS PLASTYCZNY
„JESIEŃ NA KASZUBACH” 2020 
30.10.2020 Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach Maria Gajewska, Anna Połom  Bogna Knuth kl.8c - II miejsce w kategorii MALARSTWO
Agata Lipska kl.7d - wyróżnienie w kategorii RYSUNEK 
   
Akcja "Pomagamy zwierzętom ze schroniska"  06.11.2020 Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik  Wychowawcy  Udział uczniów kl. 0-VIII
 
Akcja skierowana do kl. 0-III. Do zbiórki przyłączyli się również uczniowie kl. IV-VIII.
Przekazanie darów dla schroniska "Przytulisko" w Chojnicach - 04.12.2020 
czytaj
Konkurs Bóbr 2020 10.11.2020 - Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń – WMiI UMK
- Learnetic SA, Gdańsk
- Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego (OKP-PTI) 
Piotr Czarnowski   Mikołaj Sztormowski - udział    
Konkurs Bóbr 2020 12.11.2020 - Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń – WMiI UMK
- Learnetic SA, Gdańsk
- Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego (OKP-PTI) 
Piotr Czarnowski  Przemysław Kędzierski, Jan Wons, Jakub Wolszlegier, Aleksander Zielke, Sebastian Żychliński, Szymon Żywicki - udział w konkursie    
Szkolny Konkurs Wiedzy o Januszu Korczaku dla klas IV i V 12.11.2020 Barbara Ringwelska wychowawcy klas IV i V  I miejsce - Jan Wons kl. IVa
II miejsce - Amadeusz Kobryń kl. Va
III miejsce Norbert Gwizdała kl. IVc 
   
Szkolny Konkurs Literacki-kategoria komiks 17.11.2020 Martyna Kunda Maria Gajewska  I miejsce: Martyna Reszczyńska (VIb)
II miejsce: Julia Kaszubowska (VIb)i Ewa Chuda (VId)
III miejsce: Alicja Aleksiuk (VId), Amelia Wierzbowska (VId) 
   
Szkolny Konkurs Literacki "Prawa dziecka-prawami człowieka"
kategoria: dłuższa forma wypowiedzi 
17.11.2020 Martyna Kunda Maria Gajewska, Hanna Mrozińska, Martyna Kunda  Kl. VI
I miejsce:Szymon Karliński (kl. VI e), op.H.Mrozińska
II miejsce: Alicja Pestka (kl.VI a), III miejsce: Sara Pasierowska (kl.VI a) op. M.Kunda

kl. VII-VIII
I miejsce: Łucja Januszewska (kl. VIII d), II miejsce: Nadia Konefka (kl. VII a), wyróżnienie:Maja Ossowska (kl. VIII d) op. M. Kunda
I miejsce: Bogna Knuth (kl. VIII d), wyróżnienie: Wiktoria Morzuch (kl. VIII c) op. M.Gajewska
 
   
IV Pomorska Uczniowska Konferencja "Zdolni z Pomorza" 23.11.2020 PBW w Gdańsku Maria Gajewska  udział: Julia Kaszubowska (VIIIa), Bogna Knuth (VIIIc)    
Konkurs Pix Programming Challenge PL - elminacje 29.11.2020 PixBlocks przy współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 
Piotr Czarnowski  Jan Wons - awans do półfinału    
Eliminacje szkolne XII Konkursu Biblijnego pt. "Dzieje Patriarchów Izraelskich" dla uczniów klas VII-VIII 03.12.2020 Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska  I m. - Krzysztof Kitowski - kl. VIIc
II m. - Mikołaj Sztormowski - kl. VIIIc
III m. - Łucja Januszewska - kl. VIIId
wyr. - Bogna Knuth - kl. VIIIc
wyr. - Magdalena Żywicka - kl. VIIId 
   
Eliminacje szkolne XII Konkursu Biblijnego pt. "Dzieje Patriarchów Izraelskich" dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych 03.12.2020 Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska, Bernadeta Rostankowska  I m. - Julia Oksentowicz - kl. VIb
II m. - Alicja Pestka - kl. VIa
III m. - Lena Ferdynus - kl. VIa 
   
Szkolny Konkurs na bajkę i komiks pt. „Once upon a time”  04.12.2020 K. Zaranek, B. Drewczynska nauczyciele angliści  • W klasach I-III:
1. Ksawery Konefka – I a
Jeremiasz Gajewski – II b
2. Lucyna Leszczyńska – I a
Aleksandra Fierek – II d
3. Kacper Czerwiński – II d

• Klasy: IV – VI
1. Martyna Galikowska – VI a
2. Norbert Gwizdała – IV c
Marcelina Błocińska – IV a
3. Szymon Karliński – VI e

• Klasy VII – VIII
1. Nadia Konefka – VII a
2. Kalina Andrearczyk – VII a
3. Ignacy Kulczyk – VIII a  
30 uczestników  czytaj
Konkurs Pix Programming Challenge PL - półfinał 05.12.2020 PixBlocks przy współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 
Piotr Czarnowski  Jan Wons - udział    
Konkurs Kuratoryjny z Biologii 08.12.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Bożena Spica, Ewelina Bąk   Łucja Januszewska (klasa VIII D), Kalina Andrearczyk (klasa VII A)-kwalifikacja do etapu powiatowego    
Konkurs Kuratoryjny z biologii 09.12.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Bożena Spica, Ewelina Bąk  Łucja Januszewska (klasa VIII D), Kalina Andrealczyk (klasa VII A)    
Konkurs Kuratoryjny z Chemii 09.12.2020 Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ewelina Bąk  Łucja Januszewska (klasa VIII D) - kwalifikacja do etapu powiatowego    
Świąteczny Konkurs Eduelo 20.12.2020 Platforma edukacyjna EDUELO Anna Połom, Justyna Namirowska  kl.4c: Norbert Gwizdała, Aleksander Kręski i Dominik Babiński
kl.6a: Lena Gogolewska, Maja Włoch
kl.7d: Agata Lipska, Wiktoria Rydzkowska, Alicja Rostankowska 
   
Pomorska Liga Zadaniowa 22.01.2021 ODN Słupsk Ewelina Bąk  Oliwia Tyda - finalistką etapu powiatowego z chemii    
Konkurs o nagrodę Burmistrza Czerska "Koło Młyńskie" 2020 29.01.2021 UM Czersk   Bogna Knuth (VIII c)otrzymanie nominacji.    
Gminny konkurs - "Czersk - historia i współczesność" 29.01.2021 Czerski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego oraz Burmistrz Czerska Barbara Ringwelska  I miejsce - Ewa Chuda kl. VId
II miejsce - Michalina Sękowska kl. VIIa
III miejsce - Martyna Spica VIIb
wyróżnienie - Julia Klaman kl. VIIb
wyróżnienie - Marlena Schamnier Ciemińska kl. VIIb 
   
Wojewódzki Konkurs Czytelniczy w Języku Angielskim „Reading brings us unknown friends” dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych.(etap szkolny)  29.01.2021 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni B. Drewczynska  Julia Kaszubowska, kl. VIII a - kwalifikacja do etapu rejonowego  uczestnicy: M. Milke, N. Gradowski    
Kuratoryjny Konkurs Informatyczny - etap rejonowy 01.03.2021 Pomorski Kurator Oświaty  Piotr Czarnowski   Mikołaj Sztormowski - I miejsce, awans do fianłu    
Rejonowy Etap XII Konkursu Biblijnego Diecezji Pelplińskiej "Dzieje Patriarchów Izraelskich" dla uczniów kl. IV-VIII 04.03.2021 Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie, Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II Diecezji Pelplińskiej, Parafia Ścięcia Świętego Jana Chrzciciela w Chojnicach. Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  Do etapu diecezjalnego (finałowego) zakwalifikowały się:
- Julia Oksentowicz kl. 6b,
- Łucja Januszewska kl. 8d,
- Magdalena Żywicka kl. 8d 
   
Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty (etap rejonowy)  08.03.2021 KO Gdańsk Jolanta Miszke  Emili Mizyk kl.8b - udział    
WOJEWÓDZKI KONKURS CZYTELNICZY W JĘZYKU ANGIELSKIM „READING BRINGS US UNKNOWN FRIENDS” 10.03.2021 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni B. Drewczynska 
Julia Kaszubowska - etap rejonowy 
  czytaj
Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego - Plastycznego im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda pt. "Ewangelia wg św. Jana" 11.03.2021 Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska Bernadeta Rostankowska, Joanna Jażdżewska, Sonia Babinska  III miejsce - Norbert Gwizdała - kl. 4c Konkurs obejmował klasy I-IV (pozostałe wyniki w kl. I-III)   
Zbiórka makulatury 16.03.2021 SK LOP SK LOP  Klasy I - III Klasy IV- VIII
I m. - I D I m. - VII B
II m.- III B II m. - IV A
III m. - III C III m. - VIII A
wyr. - III A wyr. - VI D i VII A 
   
Szkolny Konkurs Poezji Polskiej 27.03.2021 Martyna Kunda poloniści: K. Porożynska, H. Mrozińska, M. Gajewska  Klasy VI – VII:
I miejsce – Lena Gogolewska kl. VI a (op. M. Kunda)
II miejsce – Alicja Kaszubowska kl. VI b (op. M. Gajewska)
III miejsce – Amelia Chmielewska kl. VI e (op.H. Mrozińska)
wyróżnienie: Natalia Jażdżewska kl. VII a, Agata Pestka kl. VII a, Maria Milke kl. VII b

Klasy VIII:
I miejsce – Bogna Knuth kl. VIII c (op. M. Gajewska)
II miejsce – Oliwia Niesiołowska kl. VIII c (op. M. Gajewska)
III miejsce – Julia Kaszubowska kl. VIII a (op. M. Gajewska)
wyróżnienie: Oliwia Tyda kl. VIII b, Łucja Januszewska kl. VIII d 
   
Powiatowy Konkurs Humanistyczno - Przyrodniczy pt. "Ortografia w przyrodzie" 29.03.2021 Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego "Bory Tucholskie"  Barbara Ringwelska  I miejsce - Norbert Gwizdała kl. IVc
udział: Julia Sowinska kl. IVc i Wiktoria Grzella kl. IV b 
   
I Powiatowy Konkurs Recytatorski "Wiersze Tuwima" 01.04.2021 SP w Silnie Maria Gajewska  I miejsce -Julia Kaszubowska, 8a
wyróżnienie- Alicja Kaszubowska, 6b 
   
Kuratoryjny Konkurs Informatyczny - finał 12.04.2021 Pomorski Kurator Oświaty  Piotr Czarnowski  Mikołaj Sztormowski - tytuł laureata     
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI REGIONALNEJ I OBCOJĘZYCZNEJ 14.04.2021 K. Zaranek, A. Dzięcielska-Jasnoch, B. Drewczynska   Kategoria I-III:
I miejsce Zofia Wons (kl. II a);
II miejsce Kinga Banach (kl. I a);
III miejsce ex aequo Karolina Schmidt (kl. II a) oraz Aleksandra Fierek (kl. II d);
Wyróżnienia: Natasza Czapiewska (kl. III a) oraz Natalia Rostankowska (kl. III a).

Kategoria IV-VI:
I miejsce Michalina Muzioł (kl. IV a);
II miejsce Maksymilian Gruźliński (kl. IV b);
III miejsce Martyna Osowska (kl. VI e).

Kategoria VII-VIII:
I miejsce Bogna Knuth (kl. VIII c);
II miejsce Łucja Januszewska (kl. VIII d)
III miejsce ex aequo Julia Kaszubowska (kl. VIII a) oraz Kornelia Bruska (kl. VIII c);
Wyróżnienia: Kalina Andrearczyk (kl. VII a) oraz Zuzanna Zembrzuska (kl. VII b). 
  czytaj
VII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego w Charzykowach 16.04.2021 Szkoła Podstawowa w Charzykowach nauczyciele angliści i germaniści  III miejsce - Nadia Konefka (j. niemiecki)
wyróżnienie - Maja Ossowska (j. angielski) 
udział: N. Konefka (7a), M. Spica (7b), N. Gradowski (8a), M. Ossowska (8d)  czytaj
Pomorska Liga Zadaniowa 17.04.2021 ODN Słupsk Ewelina Bąk  Kalina Andrearczyk (klasa VII a) - finalistką etapu wojewódzkiego z biologii    
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY „GIF WIELKANOCNY” 19.04.2021 Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Gdyni Piotr Czarnowski  Szymon Engler, Łukasz Lepak, Ksawery Lewandowski, Laura Kuklinska, Jan Wons - udział w konkursie     
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla klas VII pt. „Jestem lingwistą” 21.04.2021 Szkoła Podstawowa nr 89 im. T. Mazowieckiego w Gdańsku nauczyciele angliści  udział: M. Smorczewska, L. Pastwa (7a), L. Kuklinska (7b), N. Podlewska (7c), A. Lipska, K. Karczyńska, J. Drążek (7d)
kwalifikacja do etapu rejonowego: K. Karczyńska 
  czytaj
Diecezjalny Etap XII Konkursu Biblijnego Diecezji Pelplińskiej pt. "Dzieje Patriarchów Izraelskich" (konkurs kuratoryjny, etap finałowy) 22.04.2021 Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie, Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II Diecezji Pelplińskiej i Parafia Ścięcia Świętego Jana Chrzciciela w Chojnicach. Joanna Jażdżewska, Bernadeta Rostankowska, Sonia Babinska, Barbara Jażdżewska  Tytuł Finalisty otrzymały:
- Julia Oksentowicz kl. 6b,
- Łucja Januszewska kl. 8d,
- Magdalena Żywicka kl. 8d 
   
Dzień Ziemi - projekt edukacyjny "Kreatywna pasieka" 22.04.2021 Lidia Pozorska Izabela Rudnik, Janina Kulesza, Lidia Pozorska, Wioleta Kamińska;  uczniowie z klas: 3a, 3b, 3c, 3d; Zadania realizowano metodą projektów podczas zajęć online.   
Dzień Ziemi - pod hasłem ,,Przywróćmy naszą Ziemię" (projekt edukacyjny) 22.04.2021 SK LOP SK LOP  Uczniowie klas V - VIII    
Międzynarodowy Konkurs Językowo-Plastyczny „Imagine Fantasy” 23.04.2021 Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Złoty Potok 7, 43-318 Bielsko-Biała. nauczyciele angliści i B. Jażdżewska  Uczestnicy: K. Konefka (1a), N. Urbańska, J. Gajewski (2b), A. Fierek (2d), A. Zielke (4a), M. Babiński (4c), A. Kobryń (5a), S. Konefał (6a), D. Stosik (6b), N. Konefka (7a), L. Kuklinska (7b), A. Lipska (7d), M. Ossowska, Ł. Januszewska, K. Lewandowski (8d),    czytaj
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny TopMaths 30.04.2021 portal Labofii.net Anna Połom, Piotr Czarnowski  udział klas: 4a, 4c, 6a, 6e, 7d, 8c    
Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowy pt. „My t-shirt sagt” (V edycja) 30.04.2021 Szkoła Podstawowa Gedanensis z siedzibą w Gdańsku, ul. Dworska 34 angliści i Barbara Jażdżewska  W etapie powiatowym: Norbert Gwizdała (IV c), Agata Lipska (VII d) i Maksymilian Balcer (VIII a)
W etapie wojewódzkim: Nagroda Specjalna - Agata Lipska (VII d) 
Uczestnicy: N. Gwizdała(4 c), J. Chmara, A. Kobryń (5a), Sz. Karliński (6e), S. Karliński, A. Lipska (7d),
N. Gradowski, M. Balcer (8a), M. Ossowska (8d) 
czytaj
Konkurs z języka angielskiego "World of Languages" - edycja wiosenna 30.04.2021 Wydawnictwo Synapsa, Łódź koordynator - A. Wiencelewska
opiekunowie - nauczyciele angliści i germaniści 
Łukasz Łabiszewski klasa 1d-laureat
Klaudia Szynwelska klasa 4a - laureat
Sebastian Żychliński klasa 4b - laureat 
26 osób z klas I-VIII   
Konkurs z języka niemieckiego "Weltsprachen" - edycja wiosenna 30.04.2021 Wydawnictwo Synapsa, Łódź Koordynator A. Wiencelewska, opiekun J. Miszke  Emili Mizyk klasa 8b - laureat 1 osoba   
"Literackie Avanti - ubierz się, jak Twój ulubiony bohater książki. Wyzwanie vzytelniczo-fotograficzne 11.05.2021 Maria Gajewska M. Kunda, K. Porożynska, H. Mrozińska, B., Ringwelska, M. Gajewska  Przyznano za stylizacje nagrody i wyróżnienia.    
Gminny Quiz Patriotyczny - Co Polak wiedzieć powinien 11.05.2021 Burmistrz Czerska, Gminne Centrum Kultury, Biblioteka Publiczna w Czersku Barbara Ringwelska  I miejsce - Krzysztof Kitowski kl. VIIc
udział: Nadia Konefka kl. VIIa i Agata Pestka kl. VIIa 
   
Wojewódzki Etap Pomorskiej Ligi Zadaniowej - kompetencje społeczne 12.05.2021 ODN Słupsk Maria Gajewska  Bogna Knuth- finalistka     
XI Kaszubski Festiwal Polskich i Światowych Przebojów 28.05.2021 Zespół Szkół w Lipnicy Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch  Zofia Wons kl. II a - I miejsce w kategorii klas II-III    
"DZIECI - DZIECIOM ŚLĄ ŻYCZENIA" - program artystyczny online 01.06.2021 Celina Kliczkowska, GCK w Czersku Celina Kliczkowska  Uczniowie kl. I a    
Szkolny Konkurs Recytatorski "I like poetry"  06.06.2021 K. Zaranek, B. Drewczynska nauczyciele angliści  Kat. I – III​
1 miejsce – Julia Cherek - Id​, Aleksandra Fierek – II d​
2 miejsce - Michał Lepak – I d​
3 miejsce – Dominik Hauza – II c​

Kat. IV – VI​
1 miejsce – Alicja Aleksiuk – VI d​
2 miejsce – Jan Wons – IV a​
3 miejsce – Amadeusz Kobryń - V a​, Julia Engelhart – VI e​

Kat. VII – VIII​
WYRÓŻNIENIE - Kalina Andrearczyk – VII a 
  czytaj
Gminny Konkurs Języka Angielskiego pt. "Master Of English" 07.06.2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
K. Zaranek, A. Leszczyńska, A. Wiencelewska, D. Oksentowicz, A. Dzięcielska-Jasnoch, B. Drewczynska 
nauczyciele angliści  II miejsce - Mikołaj Sztormowski - 8c  udział: etap szkolny - L. Kozłowska, J. Kaszubowska, K. Lewandowski
etap: gminny - Ł. Januszewska, B. Knuth 
czytaj
Szkolny Konkurs na Najlepszego Biologa Klas VII 07.06.2021 Bożena Spica Bożena Spica, Ewelina Bąk  Wiktoria Rydzkowska - klasa VII D
Kalina Andrearczyk - klasa VII A 
   
Szkolny Konkurs na Najlepszego Chemika Klas VII 09.06.2021 Ewelina Bąk Ewelina Bąk  Julia Klaman - klasa VII B - Najlepszy Chemik Klas VII    
Dzień Mleka 11.06.2021 Lidia Pozorska, Izabela Rudnik; wychowawczynie
klas 1-3 
Udział wszystkich uczniów klas1-3 w realizacji zadań metodą projektów. Realizowane zadania obejmowały wdrażanie szkolnego programu SZKLANKA MLEKA   
Międzynarodowy Konkursu pt. „International Essay Contest for Young People” - konkurs na napisanie eseju pt. "What is life?" 15.06.2021 UNESCO oraz Fundacja Pokoju Goi - Japonia nauczyciele angliści  wyniki w październiku J. Engelhart, Sz. Karliński (6e), N. Konefka (7a), M. Ossowska (8d), I. Kulczyk (8a)   
"Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia". Pożegnanie klas VIII 25.06.2021 dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele wychowawcy: B. Drewczynska, F. Pruszak, M.Kunda, M.Gajewska
dekoracje: B. Jażdzewska, B.Karczyńska, pracownicy świetlicy
zdjęcia: B. Rostankowska, Ewa Pruszak
kamera: Ewa Pruszak, Kazimierz kosecki
sprzęt: M.Szmagliński, P.Gliszczyński
montaż filmu: M. M. Gajewscy 
udział uczniów:
8a-Julia Kaszubowska,Liwia Kozłowska, Julia Łangowska
8c-Oliwia Niesiołowska, Bogna Knuth, Patrycja Helta, Julia Tyburska, Oliwia Miszewska, Jakub Janikowski, Daniel Rostankowski
8d-Łucja Januszewska, Maja Ossowska, Paweł Ringwelski
oraz Michalina Muzioł, Natalia Kuklinska

 
   


Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
73530875 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone