Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Koła
Koła zainteresowań
» Klasy I-III
» Klasy IV-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Koła zainteresowań

Koła zainteresowań.
Rok szkolny 2008/2009

Klasy: Wszystkie
NazwaTerminProwadzącyUczestnicyUwagi
kółko artystyczne wtorek 9.50 - 10.40 Maria Brańka  uczniowie klasy IIb sala nr 1 
kółko artystyczne środa 12.55 - 13.40 Celina Kliczkowska  uczniowie klasy IIe sala nr 1 
kółko artystyczne wtorek 12.55 - 13.40 Ewa Rutkowska  uczniowie klasy IIf sala nr 1 
kółko artystyczne piątek 11.50 - 12.35 Elżbieta Kościańska  uczniowie klasy I szkoła filialna Łubna   
kółko artystyczne czwartek 11.50 - 12.35 Regina Szymańska  uczniowie klasy II i III szkoły filialnej Łubna  
kółko artystyczne piątek 11.25 - 12.10 Joanna Słomińska  uczniowie klasy II i III szkoła filialna Malachin  
koło aktywności twórczej wtorek 15.30 - 16.15 Maria Gerowska  uczniowie klas VI  
koło artystyczno - literackie czwartek 11.55 - 12.40 Grażyna Papierowska  uczniowie klasy IIId sala nr 1 
koło artystyczno-sportowe piątek 9.00 - 9.45 Ewa Bonkowska  uczniowie klasy Id sala gimnastyczna 
koło ekologiczno - przyrodnicze środa 15.30 - 16.15 Ewa Keister  uczniowie klas VI  
koło informatyczne czwartek 14.40 - 15.25 Kazimierz Kosecki  uczniowie klas IV - VI  
koło języka angielskiego piątek 14.35-15.25 Anna Leszczyńska  klasa IV  
koło języka niemieckiego piątek 12.55 - 13.40 Jolanta Miszke  uczniowie klasy V f  
koło matematyczne czwartek 14.40 - 15.25 Iwona Fierek  uczniowie klas VI e i VI f  
koło matematyczne środa 15.30 - 16.15 Anna Połom  uczniowie klas VI  
koło matematyczne środa 13.40 - 14.35 Justyna Namirowska  uczniowie klas V a i V b rozpoczęcie koła w październiku 2008 
koło matematyczne poniedziałek 15.30 - 16.15 Izabela Rudnik  uczniowie klasy IIIb  
koło matematyczne poniedziałek 15.15 - 16.00 Jolanta Kowalewska  uczniowie klasy IIIc sala nr 38 
koło matematyczne czwartek 10.50 - 11.35 Jolanta Fryzowska  uczniowie klasy IIIe sala nr 1 
koło matematyczne czwartek 9.55 - 10.40 Jerzy Polakiewicz  uczniowie klasy IV d  
koło Miłośników Poprawnej Polszczyzny wtorek 15.30 - 16.15 Hanna Mrozińska  uczniowie klas V b i V d  
koło muzyczne środa 15.30 - 16.15 Andrzej Borysiuk  uczniowie klas IV - VI  
koło plastyczne piątek 14.45 - 16.15 Barbara Jażdżewska  uczniowie klas IV - VI  
koło polonistyczne środa 14.40 - 15.25 Janina Kulesza  uczniowie klasy IIIf sala nr 35 
koło profilaktyczne piętek 10.50 - 11.35 Anna Szpręga  uczniowie klasy VI c  
koło profilaktyki wychowania czwartek 10.50 - 11.35 Barbara Sobczak  uczniowie klasy Id sala nr 1 
koło przyrodnicze środa 15.30 - 16.30 (co drugi tydzień) Ewelina Bąk  uczniowie klasy V d  
koło regionalne czwartek 15.30 - 16.15 Joanna Jażdżewska  uczniowie klas VI d i VI e  
koło socjoterapeutyczne środa 14.40 - 16.15 Maria Narloch  uczniowie klasy VI c  
koło teatralne poniedziałek 12.55 - 13.40 Sylwia Sikora  uczniowie klasy IIIa sala nr 1 
koło teatralno - dramowe środa 16.00 - 17.15 Hanna Fryca  uczniowie klas IV b, V a i VI e  
koło teatralno - dziennikarskie czwartek 15.30 - 16.15 (co dwa tygodnie) Barbara Ringwelska    
koło techniczne środa 15.30 - 16.15 Kamila Mróz  uczniowie klas V i VI  
koło twórczej aktywności środa 15.30 - 16.15 Lidia Pozorska  uczniowie klasy IIa sala nr 39 
koło wyrównujące braki edukacyjne uczniów środa 15.40 - 16.25 Karolina Reszczyńska  uczniowie klasy I szkoły filialnej Malachin  
Schola liturgiczna niedziela, godz. 11.00 Sonia Babinska  uczniowie klas I - VI  
SKS - gry zespołowe co drugi piątek 15.30 - 17.00 Marian Szmagliński  uczniowie klas IV - VI  
SKS - gry zespołowe czwarek 15.30 - 16.30 Ewa Pruszak  uczniowie klas II  
SKS - gry zespołowe środa 16.30 - 18.00 Ewa Pruszak  uczennice klas V i VI  
SKS - tenis stołowy poniedziałek 15.30 - 17.00 Marian Szmagliński  uczniowie klas IV - VI  
SKS - żeglarstwo środa 15.30 - 17.00 Tomasz Kędzierski, Waldemar Pestka  uczniowie klas IV a, V a, VI a  
ZHP co drugi piątek 15.30 - 17.00 Marian Szmagliński  uczniowie klas IV - VI  

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73508382 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone