Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcjiFilm o szkole
Niedziela, 24 października 2021 r. Do WAKACJI jeszcze 243 dni.    
Koła
Koła zainteresowań
» Klasy I-III
» Klasy IV-VIII
» Wszystkie I-VIII


Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
 Koła zainteresowań

Koła zainteresowań.
Rok szkolny 2010/2011

Klasy: Wszystkie
NazwaTerminProwadzącyUczestnicyUwagi
Doskonalenie umiejętności polonistycznych poniedziałek 9.55 - 10.40 K. Ebertowska  klasa IVB  
gimnastyka korekcyjna wtorek 3 lekcja, s. 14 L. Pozorska  klasa IIA  
gimnastyka korekcyjna środa 5 lekcja, s. 14 L. Pozorska  klasa IA  
gimnastyka korekcyjna piątek 3 lekcja, s. 14 M. Brańka  klasa IIC  
gimnastyka korekcyjna  czwartek 6 lekcja, s. 14 J. Kulesza  klasa IIE  
gry i zabawy ogólnorozwojowe czwartek 13.40 - 15.40 L. Bieszke - Wolf    
gry zespołowe piątek 15.30 - 17.00 M. Szmagliński  dziewczęta klas VI  
Klub Miłośników Poprawnej Polszczyzny czwartek 9.55 - 10.40 H. Mrozińska  klasa VID  
Klub Miłośników Poprawnej Polszczyzny czwartek 10.50 - 11.35 H. Mrozińska  klasa VIC  
koło artystyczne piątek 4 lekcja, s. 29 W. Kamińska  klasa IC  
koło artystyczno-sportowe piątek 2 lekcja, s. 1 E. Bonkowska  klasa IIID  
koło ekologiczno - przyrodnicze środa 9.00 - 9.50 E. Keister  klasa VID  
koło ekologiczno - przyrodnicze czwartek 9.00 - 9.50 E. Keister  klasy VE, VD  
koło historyczne wtorek 15.30 - 16.15 M. Talewski  klasy VI  
Koło informatyczne wtorek, 13.50 K. Kosecki  klasy IV i V  
Koło informatyczne wtorek, 14.40 K. Kosecki  klasy V i VI  
koło informatyczne środa 6,7 lekcja K. Kosecki    
koło informatyczno - matematyczne piątek 14.40 - 15.25 I. Fierek  klasa VA, VD  
koło języka angielskiego poniedziałek 15.30 - 16.30 B. Drewczynska  klasa VIA  
koło języka angielskiego poniedziałek 13.45 - 14.45 A. Leszczyńska    
koło języka niemieckiego poniedziałek 13.50 - 14.35 J. Miszke  klasy VIE, VIF  
koło języka niemieckiego wtorek 11.55 - 12.40 J. Miszke  klasy IIIC, IIIE  
koło matematyczne środa 5 lekcja, s. 29/ piątek 5 lekcja, s.29 I. Rudnik  klasa IIB  
koło matematyczne poniedziałek 15.30 - 17.00 J. Polakiewicz  klasa VID  
koło matematyczne 13.50 - 15.25 A. Połom  klasy VC, VB  
koło matematyczne wtorek 10.50 - 11.35 J. Namirowska  klasa VIC  
koło matematyczne wtorek 14.40 - 15.25 J. Namirowska  klas VIB  
Koło Miłośników Gier Planszowych poniedziałek 15.30 - 16.30, czwartek 8.00 - 9.00 P. Muchowski  klasy V - VI  
koło muzyczne wtorek 15.30 - 17.00 A. Borysiuk  klasy IV, VI  
koło ortograficzne piątek 9 lekcja, s. 35 J. Słomińska  klasa IIA  
koło plastyczne poniedziałek 15.30 - 17.00 B. Jażdżewska  klasy IV - VI  
koło polonistyczne czwartek 13.50 - 14.35 H. Fryca  klasa VIB  
koło polonistyczne piątek 8.10 - 8.55 E. januszewska  klasy V  
koło przyrodnicze środa 15.30 - 17.00 E. Bąk  klasa VIC  
koło teatralno-dziennikarskie poniedziałek B. Ringwelska    
koło techniczne wtorek 14.40 - 15.25, piątek 15.30 - 16.15 K. Mróz  klasy VI  
koło twórczości artystycznej piątek 7 lekcja, s. 38 E. Rutkowska  klasa IE  
matematyczne zajęcia wyrównawcze czwartek 15.30 - 16.15 I. Fierek  klasa VD  
Rycerstwo Niepokalanej sobota S. Babińska  uczniowie klas I-VI  
SK LOP piątek 13.50 - 14.50 E. Bąk  klasa VIF  
SKS - tenis stołowy wtorek 15.30 - 17.00 M. Szmagliński  klasy IV - VI  
SKS - zajęcia rekreacyjno - sportowe środa 14.40 - 16.15 E. Pruszak  dziewczęta klas III - VI  
SKS - żeglarstwo poniedziałek 16.30 - 18.00 T. Kędzierski,W. Pestka  klasy VA, VIA  
świetlica środowiskowa Malachin poniedziałek 16.30 - 18.45 J. Kowalewska    
świetlica środowiskowa Malachin czwartek 14.00 - 16.15 J. Fryzowska    
świetlica środowiskowa Łubna środa 11.00 - 13.15 E. Bonkowska    
Szkolny Klub Wolontariatu poniedziałek 12.40 - 13.40, piątek 13.40 - 14.40 B. Rostankowska  klasy VID, VIE  
Szkolny Zespół Wolontariatu środa 9.45 - 10.45, piątek 8.00 - 8.55 J. Jażdżewska  klasy IVD, VE  
zajęcia artystyczne środa 7.05 - 8.05, piątek 7.05 - 8.05 B. Lewandowska  klasa IVC  
zajęcia artystyczne - Poranek z książką wtorek, czwartek 7.10 - 7.40; wtorek 8.00 - 9.00 B. Karczyńska    
zajęcia profilaktyczne wtorek 11.35 - 12.35 M. Narloch  klasa IIE  
zajęcia profilaktyczne czwartek 11.55 - 12.55 M. Narloch  klasa VIC  
zajęcia w bibliotece szkolnej wtorek 12.00 - 14.00 K. Jażdżewska  klasa VIF  
zajęcia wyrównawcze wtorek 4 lekcja , s. 1 E. Rutkowska  klasa IE  
zajęcia wyrównawcze piątek 5 lekcja, s. 1 J. Kulesza  klasa IIF  
zajęcia wyrównawcze wtorek 4 lekcja, biblioteka/środa 2 lekcja, s. 1 M. Knitter  klasa IIIA  
zajęcia wyrównawcze wtorek 6 lekcja, s. 1/czwartek 6 lekcja, s. 1 R. Peplinska  klasa IIIB  
zajęcia wyrównawcze wtorek 5 lekcja, s. 1/czwartek 5 lekcja s. 1 M. Łangowska  klasa IIIC  
zajęcia wyrównawcze środa 6,7 lekcja s. 22 B. Sobczak  klasa IIIE  
zajęcia wyrównawcze j. angielskiego środa 15.30 - 16.30 B. Drewczynska  klasa VE  
zajęcia wyrównawcze z historii wtorek 16.15 - 17.00 M. talewski  klasa VIC  
zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego środa 11.55 - 12.40 A. Wiencelewska  klasa IVF  
zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego piątek 9.45 - 10.45 A. Leszczyńska    
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne czwartek 5 lekcja, czytelnia M. Brańka  klasa IB  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne wtorek 2 lekcja, s. 1 W. Kamińska  klasa IC  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne poniedziałek 6 lekcja, s. 29; środa 6 lekcja, s. 39 U. Sroka  klasa ID  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne czwartek 10 lekcja, s. 35 J. Słomińska  klasa IIA  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne czwartek 9, 10 lekcja, s. 22 G. Papierowska  klasa IID  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne poniedziałek 4 lekcja, s. /środa 3 lekcja  M. Kiełpińska-Chełminiak  klasa IIIF  
zajęcia wyrównujące braki edukacyjne  wtorek 9.00 szkoła filialna w Łubnej M. Brzezińska  klasy I-III  
zajęcia z języka angielskiego wtorek 3 lekcja, biblioteka M. Glaza  klasa IID  
zajęcia z języka angielskiego poniedziałek 13.50 - 14.35 A. Wiencelewska  klasa VC  

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2021/2022, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Dla rodzica
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW na rok szkolny 2021/2022
W D Ż
Menu
Komunikaty dyrektora
NAUKA w SP1
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Deklaracja dostępności

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2021/2022
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2020/2021

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2021
rok 2020
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
73508423 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2021
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone